Bursa
Çok Bulutlu
25.6°

Spor camiasından Akhisarspor'a geçmiş olsun mesajı

SPOR , 20 Haziran 2020 Cumartesi, 14:19

Kulüpler ve spor camiası Teknik direktör Yılmaz Vural, 3 futbolcu, 2 teknik personel ve 7 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Spor camiasından Akhisarspor'a geçmiş olsun mesajı

Bursaspor

'Koronavirüs (Covid-19) testleri pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.'

Fenerbahçe

Sarı lacivertli kulübü sosyal medya hesabında, " Covid-19 testi pozitif çıkan Akhisarspor teknik ekibi, futbolcuları ve kulüp personellerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş

Beşiktaş Kulübü, Teknik direktör Yılmaz Vural, 3 futbolcu, 2 teknik personel ve 7 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Siyah beyazlı kulüp sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Covid-19 testi pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve personellerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Galatasaray

Galatasaray Kulübü, Teknik direktör Yılmaz Vural, 3 futbolcu, 2 teknik personel ve 7 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan sosyal medya paylaşımında, "Yapılan kontroller sonucu koronavirüs testleri pozitif çıkan Akhisarspor teknik ekibi, futbolcuları ve kulüp personellerine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz." ifadelerine yer verildi.

Kayserispor

Kayserispor Kulübü, Teknik direktör Yılmaz Vural, 3 futbolcu, 2 teknik personel ve 7 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Akhisarspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşılan mesajda, " Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testi pozitif olan Akhisarspor Teknik ekibinden 2 kişi, futbolculardan 3 kişi ve kulüp personelinden 7 kişiye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadelerine yer verildi.