Bursa
Açık
20.1°

Sosyal medyanın diline düştü

MAGAZİN , 19 Ocak 2020 Pazar, 16:45

Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakterini canlandırmasıyla tanınan Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Can Keser'in geçtiğimiz ay yaptığı paylaşım sosyal medyanın diline düştü.

Sosyal medyanın diline düştü

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser, 2016'da dünyaevine girdiler. Çift, bundan 3 yıl önce kızları Zehra'yı kucaklarına alma mutluluğu yaşadı. Damla Ersubaşı, geçtiğimiz ay ikinci kez anne oldu. Çift, bebek heyecanından çok ihanet iddiaları ile gündeme geldi. Mustafa Can Keser'in Damla Ersubaşı'yı aldattığı iddia edildi. Yaşanılanlardan sonra çiftin boşanacağı konuşuluyordu ancak öyle olmadı.

ANNESİ İLE EŞİNİ KARŞILAŞTIRDI

İkili, sosyal medyada mutluluk pozları vermeye devam etti. Ancak Mustafa Can Keser'in geçtiğimiz ay paylaştığı bir fotoğrafa yazdığı not, sosyal medyanın diline düştü. Not aslında Ceyhun Yılmaz'a ait "Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen" şiiriydi. Keser, bu paylaşımda eşi Damla Hanım'a olan sevgisini dile getirmeye çalışmış belli ki... Bunu yaparken eşi ile annesini kıyaslaması ise sosyal medyanın diline düşmesine neden olmuş. Belki de bir özür mahiyetinde yazılan nottaki ilginçlik aşikar... Bu paylaşıma gelen yorumların arasında en dikkat çekeni ise şöyleydi: "Madem anneni bu kadar seviyorsun, annenle çekildiğin bir fotoğrafı paylaşsaydın."