Bursa
Çok Bulutlu
21°

Sosyal Medya fenomeni Murat Övüç Bursa'da 'Dalga'landı

MAGAZİN , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 15:22

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve söylediği her kelimenin popüler olmasıyla adından sıkça söz ettiren Murat Övüç, sürpriz bir ziyaretle Bursa'ya geldi. enbursa.com mikrofonuna samimi açıklamalarda bulunan Övüç, Bursa'yı çok sevdiğini dile getirdi.

Sosyal Medya fenomeni Murat Övüç Bursa'da 'Dalga'landı

Yakın dostu, Bursa'nın tanınmış Pr hizmetleri veren Esra Yalçın'ın misafir perverliğinde Zeren Akman'ın Canan Şenbayram ile birlikte Balat'taki yeni markası Tulum's'u ziyaret etti.

ESRA YALÇIN - MURAT ÖVÜÇ - ZEREN AKMAN

Ziyareti esnasında enbursa.com muhabirlerinin sorularını içtenlikle yanıtlayan Övüç, Bursa'yı çok sevdiğini dile getirdi.

MUHARREM VURUCULAR'IN ÖZEL RÖPORTAJI

İşte herkesin severek takip ettiği sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün röportajı....

BURSA 2. EVİM

Bursa'yı çok seviyorum, benim ikinci evim gibi. Geçen sene kadınlar matinesi yaptık burada. Can dostlarım var. Bursa'nın en önemli modacılarından biri Zeren Akman'ın yanına geldim. Benim can dostumdur. Hem alışveriş yaptım hem de hayırlı olsuna geldim.

HER SÖYLEDİĞİM GÜNDEM OLUYOR

Doğaçlama oluyor, evimde kendi kendime bir şey yapıyorum gündeme geliyor. 'Dalga Dalga' şarkısını 3 yıl önce okumuştum gündeme geldi. Korona döneminde evde yemek yapacağım temizlik yapacağım "Netfliks bana ulaş" dedim gündem oldu.Herkes kalbinin ekmeğini yiyiyor ya bende kalbimin ekmeğini yiyiyorum.

ASLANLAR GİBİ İFADEMİ VERDİM, BİRŞEY OLMAZ, OLAMAZ!

Kim Kardashian'a yönelik bir sosyal medya paylaşımında Ermeniler'e hakaret ettiği iddia edilen Murat Övüç hakkındaki soruşturma başlatılmıştı. Bu konuda sosyal medya fenomeni Övüç; 'Kim Kardashian'a bizim soylarımıza, Osmanlı'ya küfür ettiği için hakaret ettiği için ben orada Kim Kardashian'a saydırdım. Bana dava açmış Ermeni arkadaşlarımız, kardeşlerimiz. Onlar benim canım onlarda bizden onlarda Türk. Aslanlar gibi ifademi verdim aslanlar gibi de çıktım. Bir şey de olmaz, olamaz. Bu dünya hepimizin, birlikte yaşıyoruz burada. Benim onlara bir şey söyleme lüksüm yok. Ne haddime. Hepimiz kardeşiz, saygılarımı iletiyorum." dedi.

BU YAZ BENİM YAZIM OLACAK

'Dalga Dalga' şarkısına klip çeken ve 19.06.2020 Cuma günü yayınlanacak olan klibini sorduğumuz Övüç; "Geliyor. Dalga Dalga şarkısını herkes okudu, birçok kişi benden duydu. Hüzünlü bir şarkı. Bir kardeşimiz annesini kaybetmiş, ona söylemek istedim. Onun acısını paylaşmak istedim. Bu kadar gündeme geleceğini tahmin etmedim. Şarkıyı okuyalı 10 gün oldu, şimdiden alınmış 30 iş var. Kuşadası, Bodrum, Alaçatı. İnşallah bu yaz benim yazım olacak. Bütün her yerde dalga dalga dalgalanacağız" dedi.

KORONA SÜRECİ BANA YARADI

Korona virüsünün etkilediği sektörlerin başında gelen ve gerek sanatçının gerek yanında çalışan ekibin mağdur olduğunu hatırlattığımız Övüç; 'Ben kimsenin mağdur olduğunu düşünmüyorum. Tüm ülkenin, tüm Dünya'da var. Uyum sağlamak zorundayız. Bu uyum sürecinde bütün hastanelere, karakollara yardımlarda bulundum. Gerek İç İşleri Bakanımız tarafından gerek Sağlık Bakanımız tarafından takdirle karşılanıp teşekkür ettiler. Hepimiz bu süreci bir şekilde atlatacağız. Bak bana yaradı. Bana çok yaradı. Hem oturduğum yerden para kazandım hem de insanlara güzellikler yaptım. İnşallah hep beraber atlatacağız bu günleri.' dedi.

HALA PARADAN MI BAHSEDİYOR BU İNSANLAR!!

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, bir röportajında pandemi döneminin kendisini de vurduğunu söylemiş "Ancak 3 ay idare edebilirim, 450 bin TL'yi 4 ayda harcıyorum. Parayla işi olmayan beni anlamaz "demişti.Bu sözleri tepki çeken Sabah, sözlerinin yanlış aktarıldığını ifade ederek internet gazetecilerine tepki göstermişti. Bu konu hakkındaki düşüncelerini sorduğumuz Övüç; 'Coşkun Sabah mı söyledi? Yıllandın artık 75 yaşında otursun evinde. Otursun artık Coşkun Sabah mı kaldı? Ne yapsın bu insanlar aç. Evlerinde sigara bulamıyorlar, ekmek bulamıyorlar. Zor durumda olan aileler var. Coşkun Sabah bunu söylemekle ayıp etmiş. Otur evinde artık 75 yaşındasın, gençler çalışsın. İster zengin anlasın onu ister fakir. Millet annesini babasını göremedi. Almanya'da arkadaşım var annesi burada koronadan öldü cenazesine gelemedi. Hala para mı konuşuyor bu gerizekalı insanlar? Hala paradan mı bahsediyor bu insanlar? İki metre kefenle gidiyor insanlar. Ne kadar saçma şeyler bunlar.' diyerek sert bir dille eleştirdi.