Bursa
Çok Bulutlu
21.3°

Son nefesini nerede verdiği belli oldu

MAGAZİN , 19 Ağustos 2020 Çarşamba, 15:50

Ünlü oyuncu John Travolta'nin eşi Kelly Preston, geçtiğimiz ay kanser hastalığı nedeniyle yaşamını yitirmişti. Preston'un son nefesini nerede verdiği ortaya çıktı

Son nefesini nerede verdiği belli oldu

İtalyan kökenli Amerikalı oyuncu John Travolta geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından eşi Kelly Preston'un kansere yenik düştüğünü duyurmuştu. Yaklaşık 2 yıl boyunca gizlice kanserle mücadele eden Preston, 57 yaşında hayatını kaybetti. US Weekly dergisinin haberine göre; Oyuncu Kelly Preston'un son nefesini nerede verdiği belli oldu. Preston, eşi John Travolta ve iki çocuğu ile birlikte yaşadığı Florida, Clearwater'daki evlerinde hayata veda etti.

Dergi, ölüm sertifikasındaki verilere göre oyuncunun 12 Temmuz'da saat 11.46'da yaşamını yitirdiğini açıkladı. Kelly Preston'un cansız bedeni evinden alınarak yakınlardaki cenaze hizmetlerine götürüldü. Preston, daha sonra da Brooksville Mezarlığı'na defnedildi. Acı haberi John Travolta, sosyal medya hesabından duyurmuştu. Preston'un yaklaşık 2 yıl boyunca kanser ile mücade ettiği ortaya çıkmıştı. İkili, bu süreci basın ve kamuoyundan gizli tutmuştu.

"GÜZEL KARIMI KAYBETTİM"

66 yaşındaki ünlü oyuncu, eşini kaybettikten sonra şu açıklamayı yapmıştı: Kalbi kırık bir şekilde sizi güzel karım Kelly'nin kanserle iki yıldır sürdürdüğü savaşı kaybettiği konusunda bilgilendirmek isterim. Birçok kişinin sevgisi ve desteğiyle cesur bir şekilde savaştı.

"BİR SÜRE ÇOCUKLARIMA VAKİT AYIRACAĞIM"

Ben ve ailem Md Anderson Kanser Merkezi'ndeki doktorlarına ve hemşirelere onun yanında olan çok sayıdaki arkadaşına ve sevdiklerini sonsuza kadar minnettar kalacağız. Kelly'nin sevgisi ve hayatı hep hatırlanacak. Annelerini kaybeden çocuklarıma vakit ayırmak için bir süre sosyal medyadan uzak kalacağım. Çift, The Experts filminin çekimlerinde tanışmış ve bir süre sonra da Paris'te nikah masasına oturmuştu.

11 YIL ÖNCE EVLAT ACISI YAŞAMIŞ

John Travoltave Kelly Preston'un 20 yaşında Ella ve 9 yaşında Benjamin isimli iki çocuğu bulunuyor. Ayrıca ikilinin, Jett isimli diğer çocuğu ise 16 yaşında Bahamalar'da hayatını kaybetmişti.