Bursa
Çok Bulutlu
15.8°

Son nefesimize kadar aşkın hakkını verelim

MAGAZİN , 26 Ağustos 2020 Çarşamba, 12:54

Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak'ın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla kutladı. Düvenci, Şakrak ile çekilen pozunu yayınlayarak, "Son nefesimize kadar aşkın hakkını verelim" notunu düştü

Son nefesimize kadar aşkın hakkını verelim

Oyuncu Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 2015 yılında nikah masasına oturdu. Melisa ve Ali adında iki çocukları olan çiftten Bülent Şakrak, bugün 43 yaşına bastı. Düvenci, Instagram hesabından Şakrak'ın doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı.

Ceyda Düvenci, eşi ile çeliken pozunu yayınlayarak altına şu sözler ekledi:

Her geçen an daha çok biz... İyi ki doğdun sevgilim, dengim, dengem, doğrum... Seninle yaş almak çok güzel bir şans benim için. Hep kalbimiz aşktan ağzımızda atsın ilk günkü gibi... Beraber kocamana bir ömür yaşayıp, son nefesimize kadar aşkın hakkını verelim. Babalığına, sevgililiğine, dostluğuna, adamlığına, insanlığına, eşliğine hayran olduğum... Sana, sen olduğun için her gün çok teşekkür ederim. Bıraksan günlerce yazabilirim seni, bendeki yerini, mutluluğumuzu... Ne büyük şans böyle dolu dolu yaşamak... Nice güzel yaşlar evlatlarımızla, dostlarımızla sevgilim.