Bursa
Çok Bulutlu
24.9°

Soluğu Bodrum'da aldı

MAGAZİN , 09 Ağustos 2020 Pazar, 14:54

Johnny Depp'ten boşandıktan sonra iftira davasında da eski eşiyle karşı karşıya gelen Amber Heard, tatil için Bodrum'a geldi

Soluğu Bodrum'da aldı

Johnny Depp ile Amber Heard 2015 yılında evlendikten iki yol sonra şiddet ve ihanet iddialarıyla yollarını ayırdı. 2012 yılında The Rum Diary filminin setinde tanışarak evlenen çiftin ilişkisi adeta kabusa dönüştü. Depp'in, kendisini, rol arkadaşı olan ünlü aktörlerle yasak aşk yaşamakla suçladığını belirten Heard, eski eşinin sürekli kendisini yakalamaya çalıştığını öne sürdü.

Heard ayrıca, Depp'in kendisini aldatmakla suçladığı Leonardo DiCaprio ve Channing Tatum gibi isimlere lakap taktığını da iddia etti. Heard, mahkeme ifadesinde Depp hakkında, "Her erkek aktörün benimle yatmaya çalıştığı ve / veya onlarla bir ilişkim olduğu konusunda ısrar eder, insanlara böyle anlatır ve her şeyi bildiği konusunda inat ederdi" şeklinde konuştu. Johnny Depp ise bu olayları ve Heard'e şiddet uyguladığını reddetti. Bütün bu iddiaların Amber Heard'ün geniş hayal gücünün ürünü olduğunu ileri sürdü ve eski eşinin kendisini aldattığını iddia etti.

Tüm söylentilerinden uzaklaşmak isteyen Heard çareyi Türkiye'de tatil yapmakta buldu. Ünlü oyuncu tatil için Türkiye'nin gözde yerlerinden Bodrum'u seçti.