Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
10.1°

Sırrı ortaya çıktı!

MAGAZİN , 10 Şubat 2020 Pazartesi, 07:47

Ünlü şarkıcı Hadise ile ilgili geçen seneden beri ortaya atılan iddialar doğru çıktı. Hadise'nin O Ses Türkiye'de giydiği elbise sosyal medyayı adeta salladı. İşte o görüntüler...

Sırrı ortaya çıktı!

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru göğüslerine silikon taktırdığı yönündeki haberlere sessiz kalan Hadise, O Ses Türkiye'nin çekimlerinde giydiği derin dekolteli kıyafetiyle iddiaları doğrulamış oldu.

Sosyal medya kullanıcıları ise şarkıcının eski görüntüsünü paylaşarak aradaki farka dikkat çekti.

Son zamanlarda sosyal medya hesabından paylaştığı her fotoğraf ile gündem olan ünlü şarkıcı Hadise, son olarak O Ses Türkiye'nin çekimlerinde tercih ettiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle gündeme geldi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı şarkıcının eski fotoğraflarını paylaşarak Hadise'nin silikonları abarttığını söyledi.

2019 yılının son günlerinde hakkında çıkan kalça kaldırtma ve göğüslerine silikon taktırma haberlerine sessiz kalan ünlü şarkıcı Hadise, son zamanlarda tercih ettiği kıyafetlerle silikon taktırma iddialarını doğrulamış oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı ise Hadise'nin yıllar önce O Ses Türkiye çekimlerinde çekilen fotoğraflarını paylaşarak göğüs dekoltesine dikkat çekti.

Öte yandan Instagram'da 11 milyon takipçisi bulunan Hadise, etek bölümü tüllü, üst bölümü ise dekolteli elbisesini eleştirenlerin yanı sıra çok beğenenler de oldu.

Hadise'nin Instagram hesabından paylaştığı cesur göğüs dekolteli pozları 355 bin beğeni aldı.

'O Ses Türkiye' yarışmasında giydiği İtalyan ve Fransız marka kıyafetleriyle dikkat çeken Hadise'nin her biri 20 ile 30 bin TL arasında değişen kostümleri gerçekten alıp almadığı merak konusuydu.

"Elbiseleri programdan sonra iade ediyor" denilen 34 yaşındaki popçunun, son 4 aydır giydiği tüm kıyafetleri satın aldığı ortaya çıktı.

Son dönemde iddialı kıyafetleriyle de magazin gündemine gelen popçu, eleştiriler karşısında suskunluğunu geçtiğimiz günlerde bozmuştu.

34 yaşındaki güzel, Twitter hesabından, "Edepsizlik sizin kafanızda. Edebi kıyafetle ölçene cahil denir" mesajını yazmıştı.

Hadise, Hz. Mevlana'nın "Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene. Çünkü cahil ne gelirse söyler diline" sözünü de paylaşmıştı.