Bursa
Parçalı Bulutlu
26.2°

Sinan Akçıl: Gülşen'i beğeniyorum ama şarkısını beğenmedim

MAGAZİN , 01 Eylül 2020 Salı, 10:53

Önceki gün Yalıkavak'taki bir plajda sahne alan şarkıcı Sinan Akçıl, muhabirlerin "Gülşen'in 'Nirvana' adlı şarkısını nasıl buldunuz?" sorusuna yanıt verdi. Akçıl, "Biraz karışık geldi bana şarkı. Gülşen'i beğeniyorum ama şarkıyı beğenmedim. 'Olmamış' demek bana yakışmaz ama beğenmedim" ifadelerini kullandı

Sinan Akçıl: Gülşen'i beğeniyorum ama şarkısını beğenmedim

İkinci kez nikah masasına oturacakları konuşulan müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı, Bodrum'a geldi. "Ağustos ayının son haftası, son yaz konserim" diyen Akçıl, maskeli happy hour konseptli bir sahne yaptı.

Ünlü şarkıcının sahnesinde pandemi nedeniyle maske ve sosyal mesafe kurallarına uyuldu. Yalıkavak'taki bir plajda sahne alan Sinan Akçıl, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Sanat dünyasında maskeler düştü" diyerek popçulara taş atan Akçıl, "Kim üretti, kim üretmedi gördük. Bu yaz 'Benim' diyen şarkı çıkmadı. Üretemediler" şeklinde konuştu.

Muhabirlerin "Gülşen'in 'Nirvana' adlı şarkısını nasıl buldunuz?" sorusuna ise Sinan Akçıl, "Biraz karışık geldi bana şarkı. Gülşen'i beğeniyorum ama şarkıyı beğenmedim. 'Olmamış' demek bana yakışmaz ama beğenmedim" yanıtını verdi.