Bursa
Çok Bulutlu
28.7°

Simpsonlar'ın bir tahmini daha tuttu!

GÜNCEL , 05 Ağustos 2020 Çarşamba, 14:59

ABD'nin en uzun soluklu dizisi Simpsonlar'ın (The Simpsons) bazı gerçek olayları önceden tahmin etmesi, diziyi hayranlarının gözünde özel kılıyor. Dizi, Donald Trump'ın başkan seçileceği konusunu önceden işlemesi gibi bu defa da Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta gerçekleşen patlamayı önceden tahmin ettiği iddiasıyla gündemde.

Simpsonlar'ın bir tahmini daha tuttu!

Simpsonlar'ın (The Simpsons) Lübnan patlaması tahmini (Simpsonlar'ın kehanetleri) - 1

Dünyanın en ünlü animasyon dizisi Simpsonlar (The Simpsons) yine bir kehanet söylemiyle gündemde. Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta gerçekleşen patlamanın ardından, Simpsonlar'ın eski bir bölümü sosyal medyada konuşuldu.

Simpsonlar'ın (The Simpsons) Lübnan patlaması tahmini (Simpsonlar'ın kehanetleri) - 2

Beyrut'ta büyük bir patlama sonucunda liman yakınında yerde oluşan mantar şeklindeki bulutun her yere yayıldığı görülürken, benzer görüntüler yine Simpsonlar'ın da bir bölümünde yayınlanmıştı.

Simpsonlar'ın (The Simpsons) Lübnan patlaması tahmini (Simpsonlar'ın kehanetleri) - 3

Dizinin bir bölümünde Homer Simpson depodan patlayıcı satın alıyor ve eve götürdüğü patlayıcıyı yanlışlıkla yakıyor ve tüm şehir alevler altında kalıyor. Dünya genelinde binlerce sosyal medya kullanıcısı bu görüntüleri paylaşarak "Simpsonlar Beyrut patlamasını da bildi paylaşımları" yaptı.