Bursa
Çok Bulutlu
19.3°

Sharon Stone: Maske takmayan sizlerden biri bunu yaptı

MAGAZİN , 18 Ağustos 2020 Salı, 11:40

Amerikalı aktris Sharon Stone, kız kardeşinin koronavirüse yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Stone, "Maske takmayan sizlerden biri bunu yaptı" ifadelerini kullandı

Sharon Stone: Maske takmayan sizlerden biri bunu yaptı

62 yaşındaki Amerikalı aktris Sharon Stone, hastane odasından paylaştığı fotoğraflarla kız kardeşi Kelly ve eşinin koronavirüse yakalandığını açıkladı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Stone, "Lupusu olan kardeşim Kelly, koronavirüse yakalandı. Bu onun hastane odası. Maske takmayan sizlerden biri bunu yaptı" ifadelerini kullandı.

"Onun bağışıklık sistemi yok" diyen oyuncu, "Gittiği tek yer ise eczane... Bulunduğu bölgede semptomlarınız yoksa test yapılmıyor ve sonuçlar için beş gün bekliyorsunuz. Bu odada yalnız kalmayı göze alabiliyor musunuz? Kendiniz ve diğerleri için maske takın. Lütfen!" şeklinde konuştu.

Sharone Stone'un 'manevi büyükanne' dediği Eileen Mitzman, geçtiğimiz aylarda koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetmişti. Acısını Instagram'dan yayınladığı bir video ile dile getiren Stone, gözyaşlarını tutamamıştı. Mitzman ile 1990'larda bir etkinlikte tanıştığını söyleyen oyuncu, 'büyükannesi' olmadığı için onu kendisine çok yakın hissettiğini söylemişti.