Bursa
Açık
25.3°

Shamless yıldızı salgını 6 ay önceden gördü!

MAGAZİN , 02 Temmuz 2020 Perşembe, 17:34

Corona virüs endişesi ünlüleri de etkisi altına aldı. Sanat, spor ve eğlence dünyasının bilinen isimleri de tedbirlerini aldı, karantina uygulamasına katıldı. Kimi sokağa çıkarken maske ve eldiven kullanıyor, kimi de karantina günlerini evde keyifli geçirmenin yollarını arıyor. Son olarak Shameless dizisi yıldızı Emmy Rossum, 6 ay önce henüz salgın yayılmadan çekilen fotoğrafını yeniden paylaşarak "Maske takın" çağrısı yaptı. İşte yerli ve yabancı isimlerin corana virüse karşı aldığı önlemler ve karantina paylaşımları...

Shamless yıldızı salgını 6 ay önceden gördü!

Shameless dizisinin yıldızı Emmy Rossum, bu yılın ocak ayında koruyucu giysi, yüz maskesi, siperlik ve kask giyerek çektiği bir fotoğrafını "2020'de en akılcı korunma yöntemi" diyerek Twitter sayfasında paylaşmıştı.

O dönemde henüz corona virüs ve onun sebep olduğu Covid-19 hastalığı bu kadar yaygın değildi. Ancak aradan geçen zaman içinde virüs bütün dünyayı etkisi altına aldı. Rossum'un bir takipçisi oyuncuya altı ay önce yaptığı bu paylaşımı hatırlatınca o da hatırlatmadan dolayı takipçisine teşekkür ederek tweet'ini yeniden paylaştı ve herkese "Maske takın" çağrısı yaptı.