Bursa
Çok Bulutlu
16.2°

Seyhanlar'da tüm önlemler alındı

BURSA , 23 Mart 2020 Pazartesi, 16:11

Bursa'nın en büyük yerel market zinciri Seyhanlar, koronavirüs nedeniyle alınan tüm önlemleri kısa sürede hayata geçirdi.

Seyhanlar'da tüm önlemler alındı

Ticaret Bakanlığı, korona virüs önlemleri kapsamında "market, manav ve pazar yerlerinde ambalajsız şekilde satılan yaş sebze ve meyveler tüketicilerce seçilmeden, satıcılarca gerekli hijyen koşullarına dikkat edilerek satışa sunulacak." kararını aldı.

Bursa'nın en büyük yerel market zinciri Seyhanlar, kararı derhal uygulamaya koyarak, gerekli önlemleri aldı.

Seyhanlar'ın tüm şubelerinde manav reyonundaki tüm tezgahlarda hijyen kuralları gereği sebze ve meyveler paket halinde tüketicinin beğenisine sunuldu.

Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, dünyanın zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Biz de üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Ticaret Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda alınması gereken önlemli harfiyen uygulayarak, Bursalılara en sağlıklı ve en kaliteli hizmeti sunma çabası içindeyiz" dedi.

Perakende sektörünün büyük bir özveriyle halkın gıda ihtiyaçlarının karşılanması için çalıştığını kaydeden Bilal Seyhan, "Tüm perakende sektörü emekçilerine böyle bir dönemde gösterdikleri özveri için teşekkür ediyoruz" diye konuştu.