Bursa
Açık
25.2°

Sevgilisini kaldırım taşıyla öldürmüştü

GÜNCEL , 14 Aralık 2019 Cumartesi, 08:49

Lüks bir rezidansta, sevgilisi Didem Mengü'yü (30) başına kaldırım taşıyla vurup öldürdükten sonra bavulun içine koyan, iki gün sonra vicdan azabı duyarak polise teslim olan evli ve 2 çocuk babası müteahhit Abdulselam Günay (29), 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

Sevgilisini kaldırım taşıyla öldürmüştü

İsatanbul Maltepe'de meydana gelen olayda Şüpheli Abdulselam Günay, ifadesinde "Kendisiyle 10 yıldır devam eden birlikteliğimiz vardı. Olay günü akşam Maltepe'deki evde bir araya geldik. Sohbet edip yemek yedik. Konuşurken Didem Mengü'ye biraz dertlendim. '70 gündür çocuklarımı göremiyorum, eşimle de ayrılma noktasına geldik, boşanma arifesindeyiz' dedim. Didem bana hakaret dolu kelimelerle karşılık verince aramızda tartışma başladı. O sırada evimin otomatik açılıp kapanan kapısını sabitlemede kullandığım parke taşını Didem Mengü'nin elinde gördüm.

Bana vuracağını zannederek kendimi kaybettim. Ne yaptığımı, nasıl vurduğumu hatırlamıyorum, sonra öldüğünü fark ettim. 2 gün eve uğramadım. Daha sonra vicdan azabı çektiğimden polise ihbarda bulundum. Çok pişmanım." dedi. Şüpheli çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.