Bursa
Çok Bulutlu
15.2°

Serel Yereli'nin o sözlerine tepki

MAGAZİN , 06 Nisan 2020 Pazartesi, 01:27

Koronavirüs nedeniyle, Londra'da kendini eve kapatan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, Instagram'dan yaptığı açıklamalarla tepki topladı

Serel Yereli'nin o sözlerine tepki

Geçtiğimiz hafta karantinaya dayanamayıp evinin penceresine çıkan ve bu fotoğrafını da paylaşan Serel Yereli, "Kendimden de sosyal medyadan da tembelliğimden de bıktım. Bir baltaya sap olmak istiyorum. Bu dönemi yararlı kullanmalıyım. Kim çeker beni? Ben bile çekemiyorum." dedi.

Şarkıcı ayrıca, "Standartlarım bu kadar yüksek geliyor diye zor hayat. Hala gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır arsız. Bu genetikle ben çocuk düşünmüyorsam bazıları hiç düşünmesin." ifadelerini kullandı.

Yereli'nin bu sözleri ise sosyal medyada tepki topladı.Yereli daha önce yaptığı iddialı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmişti.

Oyuncu bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti.

Babasını 2011 yılında 16 yaşında iken kaybeden Serel Yereli, Londra'da ortaokulda iken müzikal oyunculuk eğitimine başlamış.Oyuncu Grease, Mamma Mia, Bruleskue müzikallerinde başrol oynamış.

Serel Yereli, anaokulundayken TÜBİTAK tarafından düzenlenen bir yarışmada "Serel'in Uzay Gemisi" adlı projesi ile ödül kazanmış.

Yereli, 2015 yılında Bodrum Masalı adlı dizide canlandardığı Alara karakteriyle dikkatleri üzeirne çekmişti.

Yereli daha sonra oyunculuğu bırakarak müzisyenliğe adım atarak Londra'ya yerleşmişti.

'Çatalburun'da saf ırka ramak kaldı
'Çatalburun'da saf ırka ramak kaldı
Mandaların tozlu yolculuğu
Mandaların tozlu yolculuğu
Türk oyun şirketine 1.8 milyar dolar
Türk oyun şirketine 1.8 milyar dolar
Karagöl her mevsim ayrı güzel
Karagöl her mevsim ayrı güzel