Bursa
Çok Bulutlu
18.3°

Serdar Özkan Bursaspor'da

BURSASPOR , 10 Ocak 2020 Cuma, 18:36

Bursaspor, Süper Lig takımlarından Antalyaspor'da forma giyen Serdar Özkan ile 1.5 yıllık anlaşma sağladı.

Serdar Özkan Bursaspor'da

Serdar Özkan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"İkinci kez bu güzel kulüpte oynamış olduğum için çok mutluyum. Antalyaspor'un en kısa zamanda hakettiği başarıları yakalayacağına inancım tam.

Oynadığım süre boyuncu hep arkanız duran başkanımıza, tüm kulüp çalışanlarına ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Antalyaspor taraftarına teşekkür ederim.

Hoşçakalın."

Serdar Özkan'ın bu akşam resmi sözleşmeyi imzalayarak, Bursaspor'un Antalya'daki kamp kadrosuna katılması bekleniyor.

SERDAR ÖZKAN FORMAYI GİYDİ

Serdar Özkan imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, "Bursaspor çok büyük bir camia ve etkileyici taraftar kitlesine sahip. Sezon başından bu yana yaşanan zorlukları aşmak için bende gövdemi taşın altına koyacağım. Şampiyonluk yaşadığımız, ait olduğumuz lige hep birlikte geri döneceğiz. Bu süreçte kenetlenmemiz gerekiyor. Taraftarımızın desteğine ve yapıcı tavırlarına ihtiyacımız var. Heyecanla iç sahada oynayacağımız ilk maçı bekliyorum. Umarım sezon sonunda hep birlikte sloganımız olan Yeniden Zirveye'yi gerçekleştirmiş olacağız. Takım arkadaşlarımın çoğunu tanıyorum ve iyi kadromuz olduğunu düşünüyorum. Beni Bursaspor camiasına kazandıran sayın Başkan Mesut Mestan'a teşekkür ediyorum. Uzun yıllar formasını giydiğim Antalyaspor camiasına da başarılar dilerim" dedi.