Bursa
Açık
30.4°

Selçuk Yöntem'den Tüvana Türkay açıklaması: Hepsi benim kardeşim

MAGAZİN , 15 Temmuz 2020 Çarşamba, 14:11

Usta oyuncu Selçuk Yöntem, önceki akşam 67'inci yaşını kutlamak için dostları ile Cihangir'deki bir mekanda buluştu. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yöntem, Tuvana Türkay'ın sosyal medyada çok konuşulan doğum günü mesajı ile ilgili, "Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın" dedi

Selçuk Yöntem'den Tüvana Türkay açıklaması: Hepsi benim kardeşim

Oyuncu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz akşam Cihangir'de görüntülendi. 67'inci yaşını kutlayan Yöntem'e, Okan Bayülgen, Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ gibi ünlü isimler eşlik etti.

"HEPSİ BENİM KARDEŞİM"

Çıkışta basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden oyuncu, Tuvana Türkay'ın doğum günü paylaşımı ile ilgili, "Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın" dedi.

Oyuncu, Yöntem ile birlikte çekilen bir fotoğrafını, "Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin... Hiçbir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara..." notuyla paylaşmıştı.

Oyuncu, kısa bir süre sonra paylaşımını kaldırmıştı.