Bursa
Az Bulutlu
27.2°

Seda Sayan'dan Erdoğan'a 'sosyal medya' teşekkürü!

MAGAZİN , 29 Temmuz 2020 Çarşamba, 12:27

Sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurul'da AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla kabul edilirken, şarkıcı Seda Sayan, düzenlemeye destek vererek, "Allah razı olsun" ifadesini kullandı.

Seda Sayan'dan Erdoğan'a 'sosyal medya' teşekkürü!

Seda Sayan sosyal medya yasası için, kişisel Instagram hesabından şunları kaydetti: "Sosyal medya yasası hayırlı olsun. Fake hesaplarla milletin anasına avradına sövmek artık bitti. Emeği geçenlerden Allah razı olsun."

Seda Sayan paylaşımına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da menşınlayarak alkış emojisi koymayı ihmal etmedi.

NE OLMUŞTU?

TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti ve MHP'li milletvekillerinin imzasını taşıyan, 'İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi' görüşülerek kabul edildi. AK Parti ve MHP'lilerin oyları ile kabul edilen kanunla, 'İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'a' 'sosyal ağ sağlayıcı' şeklinde yeni bir tanımlama getiriliyor.