Bursa
Az Bulutlu
20.3°

Seçil Gür Serdar Ortaç'ı affetti

MAGAZİN , 09 Ağustos 2020 Pazar, 13:56

Şarkıcı Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile önceki gün Bebek'teki bir mekanda görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ortaç, "Büyük bir hata etmiştim. Nefis bir ilişkimiz vardı, durduk yere arıza çıkarmıştım" derken Gür ise, "Affettim adamı" ifadelerini kullandı

Seçil Gür Serdar Ortaç'ı affetti

Popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz mart ayında ayrıldığı şarkıcı sevgilisi Seçil Gür ile barıştı. Çift, önceki gün Bebek'teki bir mekanda objektiflere yansıdı. Arkadaşlarıyla buluşan ikili, Boğaz'a karşı yemek yedi. Çıkışta basın mensuplarına poz veren çift, mutlu olduklarını ifade etti.

"AFFETTİM ADAMI"

Serdar Ortaç, "Büyük bir hata etmiştim. Nefis bir ilişkimiz vardı, durduk yere arıza çıkarmıştım" derken, Seçil Gür ise, "Affettim adamı" açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen ikiliden Serdar Ortaç, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.

"BİZ HİÇ AYRILMAMIŞTIK"

Gazetecilerin "Sizi tekrar bir arada görmek ne güzel" demesi üzerine gülümseyen Ortaç, "Arkadaşlar aslında biz hiç ayrılmamıştık ki. Sadece ben bir salaklık yapmıştım ve özür diledim. Seçil de beni affetti" açıklamasını yapmıştı.

Bunun üzerine "O zaman ilişkiniz kaldığı yerden devam ediyor, öyle mi?" şeklinde soru yönelten muhabirler, kafa karıştıran bir yanıt almıştı.

"O BENİM HER ŞEYİM, YANİ EN İYİ ARKADAŞIM"

Ortaç, muhabirlerin bu sorusunu, "Seçil benim her şeyim, yani en iyi arkadaşım aslında" şeklinde cevaplamıştı.