Bursa
Açık
26.9°
enBursa Haber

Samsung Galaxy S10 çıkıyor

TEKNOLOJİ , 11 Ocak 2019 Cuma, 15:11

Güney Koreli Samsung akıllı telefonlardaki yeni amiral gemisi için resmi tanıtım tarihini açıkladı. Buna göre Samsung Galaxy S10, 20 Şubat'ta düzenlenecek olan "Samsung Unpacked" etkinliğiyle tanıtılması planlanıyor

Samsung Galaxy S10 çıkıyor

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy S10'un tanıtılacağı tarih belli oldu.

Samsung'dan yapılan konuyla ilgili yapılan etkinlik duyurusuna göre şirket Samsung Galaxy S10 serisini 20 Şubat'ta tanıtacak.

San Francisco ile Londra'da eş zamanlı düzenlenecek ve Türkiye saatiyle 22:00'da başlayacak olan etkinlikle ilgili davette 2019 yılının Galaxy S serisinin 10. yılı olduğuna dikkat çekilirken, 10 sayısı da öne çıkarıldı.

Samsung, "Galaxy" adıyla ilk akıllı telefon modelini 2009 yılında piyasaya sürmüştü.

5G'LİSİNİ DE ÇIKARACAK
Yeni Galaxy S serisi, gelecek ay Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nden (MWC 2019) bir hafta önce gerçekleştirilecek olan "Samsung Unpacked" etkinliği ile boy gösterecek.

The Wall Street Journal'da yer alan habere göre, etkinlikte Galaxy F kod adıyla geliştirilen katlanabilir telefonunun "tamamen çalışan" bir versiyonunu da sergileyecek.

Shiftdelete