Bursa
Parçalı Bulutlu
26.2°

Şampiyonluk turu atmak istiyorum

BURSASPOR , 23 Temmuz 2020 Perşembe, 10:26

Tayfur Bingöl 'Bizim de bir hayalimiz var. Bursaspor'un şampiyonluk otobüsüyle ve taraftarıyla hepimiz şehirde şampiyonluk turu atmak. 2 şampiyonluk yaşamıştım, Allah izin verirse 3'ncü şampiyonluğu da Bursaspor'la kazanacağım" diye konuştu.

Şampiyonluk turu atmak istiyorum

Tayfur Bingöl, 4 gün önce lig maratonunun sona erdiğini hatırlatırken, "Play-Off bambaşka maçlar barındırıyor. İki takım da çok kontrollüydü. Bulduğumuz pozisyonları gole çeviremedik. Bizim için hiçbir problem yok. Adana'da finale kalacağız zaten. 'Var bir hayalimiz' diye bir etiket var. Bizim de bir hayalimiz var. Bursaspor'un şampiyonluk otobüsüyle ve taraftarıyla hepimiz şehirde şampiyonluk turu atmak. 2 şampiyonluk yaşamıştım, Allah izin verirse 3'ncü şampiyonluğu da Bursaspor'la kazanacağım" diye konuştu.

Play-Off turunun pandemi nedeniyle temmuza kalmasının futbolcuları zorladığına vurgu yapan Bingöl, "Atmosfer ve hava sıcaklığı biraz etkiliyor tabi. Yorgunluk had safhada oluyor. Sorun yok, biz sadece bir şeye gönül verdik. Şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz" açıklamasında bulundu.