Bursa
Açık
13.1°
enBursa Haber

Samet Aybaba nasıl gördü?

BURSASPOR , 13 Temmuz 2018 Cuma, 08:58

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, ilk etap çalışmalarının verimli geçtiği, yapacakları hamlelerin yavaş yavaş belirlendiğini açıkladı. İşte Samet Aybaba'nın, ilk izlenimleri...

Samet Aybaba nasıl gördü?

BARIŞ YALIM, AFYON'DAN BİLDİRİYOR...

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Afyon kampının ilk etabını değerlendirdi.

Aybaba şunları söyledi: "İyi bir çalışma dönemiydi. Koşullar güzeldi. Oyunculara yükleme yaptık. Bana göre keyifli bir kamp dönemiydi.

Maçta eksiklerimize baktık. Bu maçların gerekçesi de budur. Neyi doğru yaptık, neyi yanlış yaptık? Hangi mevkide ihtiyaç var? Beklentilerimize kim cevap veriyor? Burada başka bir dünya vardır ama maçta farklı bir dünya vardır. Oyuncularımızın bazılarının, antrenmanda performansı çok iyi gözükebilir ama maçta beklentileri karşılayamaz. Biz futbol içindeki şeyleri değerlendiriyoruz.

İkinci dönem tamamen maçlara yönelik kamp olacak. Kondisyon ağırlıklı bölümü bitirdik. 4 tane maç yaparak, hangi mevkilere hangi futbolcuları alacağımıza karar vereceğiz. Bu oyuncularla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Başından beri düşündüğümüz mevkilerde eksiğimiz var. Transferleri tamamlayarak, eksik oyuncuları da katınca, iyi bir takım olacağız ve başlangıç yapacağız."

Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu
Sovyetler'in kayıp denizaltısı bulundu
Feci kaza kamerada
Feci kaza kamerada
Çingene Kızı mozaiğine yoğun ilgi
Çingene Kızı mozaiğine yoğun ilgi
Müzik dünyasını sarsacak itiraf
Müzik dünyasını sarsacak itiraf