Bursa
Çok Bulutlu
21.1°

Rolün kariyerimi kötü etkilemesinden korkuyorum

MAGAZİN , 25 Ağustos 2020 Salı, 18:09

Game of Thrones dizisinde Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams, ikonik bir karakter canlandırmaya dair neden endişe duyduğunu açıkladı. Williams, "İkonik bir karakteri canlandırmak büyük bir zevk. Ama aynı zamanda bir daha asla başka bir şey canlandıramayacağına dair gerçek bir korkuyla birlikte geliyor" ifadelerini kullandı.

Rolün kariyerimi kötü etkilemesinden korkuyorum

Maisie Williams, önemli bir karakteri canlandırmanın ardından başka herhangi bir karakteri canlandıramayacağına dair duyduğu endişesini paylaştı. Game of Thrones'un yanı sıra 10'un üzerinde başka film ve dizide de yer alan oyuncu verdiği yeni röportajda Arya karakterinin izleyicilerin onu nasıl gördüğünü büyük oranda etkileyebileceğinden endişe duyduğunu belirtti.

23 yaşındaki genç oyuncu, "İkonik bir karakteri canlandırmak büyük bir zevk. Ama aynı zamanda bir daha asla başka bir şey canlandıramayacağına dair gerçek bir korkuyla birlikte geliyor" ifadelerini kullandı.

Game of Thrones setinde geçirdiği vakitlerde çok büyük keyif aldığını söyleyen Williams, son sezonunun da kendisini fazlasıyla memnun ettiğini belirtti.

Williams şu ifadeleri kullandı: "Final yılının her bir saniyesini en iyi şekilde değerlendirmeye gerçekten istekliydim, çünkü hiçbir şeyden pişmanlık duymak ya da hiçbir şeyi kaçırmışım gibi hissetmek istemiyordum. Bu yüzden bitirdiğimizde elveda demeye gerçekten hazırdım."

Williams ayrıca şu an içinde yer aldığı Two Weeks To Live gibi projelerde daha farklı bir izleyici kitlesiyle bir araya geldiğini düşündüğünü söyledi.