Bursa
Açık
30°

Rezillikleri tek tek çıkıyor

BURSA , 03 Temmuz 2020 Cuma, 19:25

Kendini 'FETÖ avcısı' ilan ederek hedef saptıran FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun, belediyeler üzerindeki oyunları ile kendisine ve yakınlarına kazanç sağladığı ortaya çıktı.

Rezillikleri tek tek çıkıyor

Birbiri ardına yayınladığımız dosyalar sebebiyle foyası ortaya çıkan FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun her gün yeni bir vukuatı ifşa oluyor. Sosyal medya hesapları üzerinden ve sözüm ona gazetesinden itibar suikastı yapmayı adet haline getiren Asaroğlu'nun, bağlantılarını ve medyasını kullanarak kardeşine belediyeler üzerinden kazanç sağladığı ortaya çıktı.

Kardeşi Alper Nezih Asaroğlu'na ait olan 'ALPAS' isimli şirket, Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Kültür A.Ş ve Yıldırım Belediyesi üzerinden gelir elde ederken, abi Nezir Asaroğlu'nun her iki belediye ile olan yakın ilişkileri dikkat çekti. Alper Asaroğlu, sadece 2018 yılında ALPAS isimli şirket ile Kültür A.Ş'den 91,417 TL ve Yıldırım Belediyesi'nden 133 bin 500 TL'lik kazanç sağlarken, abi Asaroğlu da gazetesinin manşetlerinden Büyükşehir ve Yıldırım'ı öven haberlere imza attı. Asaroğlu, yalnızca 2018 yılında söz konusu kazançları elde ederken, ilerleyen yıllarda da küpünü belediyeler sayesinde doldurmaya devam edecekti...

2 KASIM 2017 YILINA KADAR SADECE YILDIRIM BELEDİYESİ ONUN İÇİN BAŞARILIYDI

Sözde gazeteci Nezir Asaroğlu'nun hedefinde ilan ve reklam alamadığı şirketler ve belediyeler oldu. Özellikle Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a karşı sürekli hakaret ve iftira dolu manşetlerle, Bursa kamuoyuna algı operasyonları yapmaya devam ediyordu. Asaroğlu'na göre o dönem sadece Yıldırım Belediyesi doğru işler yapıyor ve Yıldırım hakkında bir tane bile olumsuz manşet yapılmıyordu. 2 Kasım 2017'den sonra Büyükşehir dahil birkaç belediye onun için doğru işler yapmaya başlamış ve bunu manşetlerine taşıyordu.

''PARAYI VER, HERKESE ÇAKAYIM''

Asaroğlu'nun AK Parti Belediyelerine ahlaksızca saldırılarının arkasında, çok basit bir neden vardı:PARA ! Kendisine ilan vermeyen herkes onun için FETÖ'cü idi ve bunu hiç düşünmeden manşetlerine taşıdı. O dönem Osmangazi Belediye yetkilileri ile görüşen FETÖCÜ NEZİR'in, kendisi ile çalışıldığı takdirde ''İSTEDİĞİNİZE ÇAKARIM'' mesajını verdiği iddia ediliyor.

Şimdi FETÖ taktiği ile herkese çöken ve kendisine yer bulmaya çalışan Nezir'e ve arkasındaki desteğe soruyoruz!

-Şimdi ALPAS şirketi ile yapılan alışveriş tesadüf mü?

-Bu yaşananlardan ve 2 Kasım 2017'den sonra kesilen faturalar ne anlama geliyor?

-Kamu zararı diyerek ortalığı yıkan Nezir'in kardeşinin, KÜLTÜR A.Ş. 'ye (2018 tarihinde) 91,417 TL ve Yıldırım Belediyesine 133 bin 500 TL'lik fatura kesmesi ne kadar doğru?

-AK Parti Belediyeciliği, Asaroğlu ailesine kazanç sağlarsa mı doğru belediyecilik yapmış oluyor?

-Daha açık soralım: Asaroğlu'nun manşetlerinde desteklediği isimler ile kardeşinin ticaret yaptığı belediyelerin aynı olması tesadüf mü?