Bursa
Az Bulutlu
25.2°

Rafet El Roman DM'den yürüdü, ifşalandı!

MAGAZİN , 09 Ocak 2020 Perşembe, 16:56

Şarkıcı Rafet El Roman yine hayal kırıklığına uğradı... Daha önce DM'den özel mesajla bir kadınla tanıştığını ancak hayal kırıklığına uğradığını açıklayan Rafet El Roman, bu kez Şule Balmak adlı sosyal medya kullanıcısına 'yürüdü.' Şule Balmak, Rafet El Roman'ın mesajlarını yayınladı. Ancak gerçek daha sonra ortaya çıktı. Rafet El Roman'ın mesaj attığı Şule Balmak adlı kullanıcı sahteymiş.

Rafet El Roman DM'den yürüdü, ifşalandı!

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın, Instagram hesabı üzerinden bir kadın takipçisine attığı mesajlar ifşa oldu. Ancak işin daha beter yanı mesaj yazdığı kişinin sahte hesap olması.

Şule Balmak adlı sosyal medya kullanıcısı, şarkıcı Rafet El Roman'ın Instagram DM üzerinden kendisine attığı mesajları Snob Magazin ile paylaştı., Rafet El Roman'ı ifşa etmesiyle birlikte gözler ünlü şarkıcıya çevrildi.

Yazışmada genç kadından telefon numarasını isteyen Roman, Balmak'ın red cevabıyla karşılaşıyor. Ardından şansını bir daha deneyen şarkıcı, genç kadına ailesiyle yaşayıp yaşamadığını soruyor.Rafet El Roman'ın mesaj attığı, telefon numarasını istediği, Özbeklere benzettiği fitness eğitmeni Şule Balmak, fake çıktı! Fotoğraflardaki prizlerden Şili'de yaşadığı anlaşılan kişi, aslında Sol Vasquez isimli bir butik sahibiymiş.

51 yaşındaki şarkıcının konuyla alakalı bir şey söyleyip söylemeyeceği merak konusu oldu.

"'Sosyal medyadan kimseye mesaj atmıyorum' diyemem çünkü atıyorum. Birini beğenmişim, tanımak istemişim. Bunun nesi kötü? Bana da yüzlerce mesaj geliyor günde." diyen Roman, bir defasındak andırıldığını şöyle anlattı:

"Güzel bir kadınla konuşuyorum, fotoğrafları harika. Çok güzel. Düşünüyorsun 'Bu kadar güzel bir kız nasıl keşfedilmemiş?' falan diye. Ben de dedim kendi kendime; 'Klibimde oynatırım'.İki üç ay beni ve ekibimi oyaladı sonra kahve içmeye karar verdik. Bir geldi alakası bile yok, meğerse dünyaca ünlü bir yıldızın fotoğraflarını koyuyormuş hesabına. Keşke görmez, tanışmaz olaydım. İnanamıyorum yani böyle bir şey yaptığına.'Neden yaptın?' dedim 'Sizinle tanışmak için' dedi. Oturduk bir kahve içtik, nezaketimi bozmadım yine, efendi bir adamım.