Bursa
Parçalı Bulutlu
8.9°

Pippen da 'The Last Dance'den memnun değil!

SPOR , 22 Mayıs 2020 Cuma, 09:19

Ünlü belgesel The Last Dance'ın tamamının yayınlanmasının ardından, belgeselde yer alıp memnun olmayan oyuncular arasına Scottie Pippen da eklendi.

Pippen da 'The Last Dance'den memnun değil!

Michael Jordan ve Chicago Bulls'un 1991-1998 arası efsaneleştiği yılları anlatan "The Last Dance" belgeseli final bölümünün yayınlanmasıyla geçtiğimiz gün sona erdi. Dev yapımın tamamlanmasının ardından belgeselde yer alan oyunculardan yorumlar gelmeye devam ediyor.

BENCİL İFADESİNE KIZDI

ESPN yazarı David Kaplan, Michel Jordan'dan sonra şampiyon takımın en önemli parçası olan Scottie Pippen'ın belgesel sonrası çok öfkeli olduğunu söyledi. Habere göre Pippen, MJ'in belgeselde kendisine bencil demesi sebebiyle zıvanadan çıktı.

Kaplan, "1998 senesindeki Utah Jazz'a karşı oynanan finalin 6. maçında sakatlanmasına karşın sahada kaldı. Jazz takımı tüm maç üzerine oynamasına rağmen sahadaydı" diyerek efsane yıldızın öfkesinin sebebini açıkladı.

Jordan belgeselde, Pippen'ın sezon içinde olduğu ameliyat sebebiyle aldığı kararı 'bencilce' olarak nitelendirmişti.

HORACE GRANT: SÖYLENENLER YALAN

Belgesel sonrası durumdan memnun olmayan birçok sporcu bulunuyor. Bulls kadrosunun bir başka üyesi Horace Grant de belgeselde söylenenlerin yalan olduğunu iddia etmişti.

The Last Dance'ta Jordan Kuralları" isimli kitabın yazarı Sam Smith'in kadrodaki özel hikayeleri Grant'ten aldığı söyleniyordu. Grant ise bu iddiayı belgeselde de yalanlamıştı.

Smith bu ay başında, Grant'in kötü oynadığı bir maçın ardından MJ'in yemeğini önünden aldığını söylemiş ve Grant de bu hikayeyi doğrulamıştı.

Jordan'ın ilk emekliliği sırasında Orlando Magic'e takas edilen Grant, Bulls'un ilk kazandığı üçlemenin önemli parçalarından biriydi. Ayrıca Grant Magic'te bir kez de all-star olma başarısı göstermişti.

Futbolda da patron olacak!
Futbolda da patron olacak!
Göktaşı düşünce o köy akıllara geldi, 5 yıl önce 40 araçlık para kazanılmıştı
Göktaşı düşünce o köy akıllara geldi, 5 yıl önce 40 araçlık para kazanılmıştı
Pamukkale'den 400 kamyon çamur çıkarılacak
Pamukkale'den 400 kamyon çamur çıkarılacak
Irkçı cinayete ünlülerden tepki
Irkçı cinayete ünlülerden tepki