Bursa
Çok Bulutlu
21.5°

Pınar Deniz yaşadığı süreçten bahsetti

MAGAZİN , 11 Haziran 2020 Perşembe, 15:06

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs sebebiyle anneannesini kaybeden oyuncu Pınar Deniz, yaşadığı süreçle ilgili açıklamalarda bulundu. Deniz, "Ben şayet geçirdiysem hissetmedim. En sinir bozucu kısmı o zaten. Farkında olmadan başkasının hayatına mal olabilirsin. Başına gelmeyen anlayamaz" şeklinde konuştu

Pınar Deniz yaşadığı süreçten bahsetti

Oyuncu Pınar Deniz'in anneannesi geçtiğimiz aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. 26 yaşındaki Deniz, konuyla ilgili BeStyle Dergisi'ne açıklamalarda bulundu.

"Başına gelmeyen anlayamaz" diyen Pınar Deniz, şunları söyledi:

Ben şayet geçirdiysem hissetmedim. En sinir bozucu kısmı o zaten. Farkında olmadan başkasının hayatına mal olabilirsin. Başına gelmeyen anlayamaz.

İSYAN ETTİ

Yetkililerin "Evde kal" çağrısına uymayıp, güzel havayı fırsat bilerek dışarı çıkanlara isyan eden Deniz, geçtiğimiz günlerde şunları söylemişti:

"BENCİLLİK ÇOK FENA BİR ŞEY"

Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra hemen eve gelip, deli gibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka insanlara taşırım diye... Sahilde deli gibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşcasına dolaşıyorlar. Bencillik çok fena şey... Çok!

Acı haber sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla başsağlığı dileklerini kabul eden Deniz, şu ifadeleri kullanmıştı:

Başsağlığı dilekleriniz için teşekkür ederim. Ailemin geri kalanı taburcu oldu. Hepimiz iyiyiz, evimizdeyiz. Güzel günler gelecek, umutlu kalın.