Bursa
Açık
28.9°

Pınar'dan acı haber geldi!

GÜNCEL , 21 Temmuz 2020 Salı, 08:33

Muğla'da 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in cansız bedenine ulaşıldığı açıklandı.

Pınar'dan acı haber geldi!

Muğla'nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'nde 5 gündür kayıp olan 27 yaşındaki genç kızı arama çalışmaları devam ediyordu. Kayıp kızı bulmak için emniyet ve jandarma özel ekip kurmuştu. Yapılan arama çalışmaları sonunda genç kızın cansız bedeni Menteşe ilçesi kırsal Yerkesik Mahallesi'ndeki ormanlık alanda bulundu. Genç kızın yakılıp, bir varil içine konulduktan sonra üzerine beton dökülüp sarp bir araziye atıldığı öğrenildi. Genç kızın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

VAHŞİCE KATLEDİLMİŞ

Muğla'nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'nde yaşayan 5 gündür kayıp olan 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in bulunması için jandarma çalışma başlatmıştı. Bazı kişilerle görüşen jandarma ekipleri genç kızın yakılıp, bir varil içine konulduktan sonra üzerine beton dökülüp sarp bir araziye atıldığını öğrendi. Jandarma yerkesik bölgesinde üzerine beton dökülmüş vaziyetteki metal bir varili buldu. İtfaiye ekipleri tarafından içerisine zarar verilmeden özenle açılan varilden Pınar Gültekin'in cesedi çıktı.
Olayla ilgili tahkikatın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.

Muğla merkez Menteşe ilçesinde bar işletmeciliği yapan 32 yaşındaki Cemal Metin Avcı'nın Pınar Gültekin'i öldürdükten sonra barının önünde bulunan bir varilin içine koyup üzerine de beton dökerek Yerkesik bölgesindeki ormanlık alana attığı gerekçesi ile gözaltına alındığı öğrenildi.
Güvenlik güçleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan şüphelinin sorgusunun devam ettiği öğrenildi.