Bursa
Az Bulutlu
21.3°

Penis tartışması büyüdü!

MAGAZİN , 03 Ocak 2020 Cuma, 18:13

Didem Soydan'ın penis açıklamaları magazin gündemini adeta salladı! Sosyal medyadan tepki yağdı! "Büyük penis fetişiniz mi var?" sorusunu soran takipçisine verdiği yanıt ile gündeme gelen Didem Soydan, yeni açıklamalar yaptı. Soydan, bir takipçisinin 'Penise doyamadın' yorumuna sert cevap verdi.

Penis tartışması büyüdü!

Ünlü manken Didem Soydan'ın penis açıklamaları magazin gündemini meşkul etmeye devam ediyor. Didem Soydan, bir takipçisinin "Büyük penis fetişiniz mi var?" sorusunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bu mesajı paylaşmakla yetinmeyen Soydan, cevabını da verdi.

Didem Soydan, "Ben anlamadım küçüğünün fetişi mi varmış? Yani kim küçüğünü sever ki? Neyse her seçime saygı falan" dedi.

Didem Soydan'ın bu çıkışı sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı. Birçok kullanıcı "Her şey bitti bunu konuşmak mı kaldı?", "Bir bu konuyu konuşmamıştın" ve "Artık sınır tanımıyorsun" gibi yorumlar yaptı.

Gelen tepkilerin ardından Twitter hesabından yeni bir paylaşım yapan Soydan, "Penise 'penis' dedik ödü koptu milletin" ifadelerini kullandı.

Bu tweetin altına bir kullanıcı, "Bir doyamadın. Toprak doyursun" yorumunu yaptı.

Soydan, takipçisinin bu yorumuna, "Doyamayan sizsiniz ne zaman penis dense çılgınlar gibi atlıyorsunuz üstüne. Ama seviyorsun sen ben anlıyorum seni... Ve yargılamıyorum asla..." cevabını verdi.