Bursa
Açık
30.5°

Özlüce Keyif Cafe & Lounge fark yaratıyor

YAŞAM , 25 Haziran 2020 Perşembe, 14:45

Özlüce Keyif Cafe & Lounge yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor.

Özlüce Keyif Cafe & Lounge fark yaratıyor

Pandemi sürecinin ardından yeni normal düzene geçişle birlikte eğlence mekanları ve kafeler bir bir kapılarını açmaya başladı. Vatandaşların sağlığını göz önünde bulundurarak Sağlık Bakanlığı'nın ön gördüğü kuralları uygulayarak hizmet vermeye başlayan işletmeler, uzun bir aranın ardından yeniden misafirlerini ağırladıkları için mutlu. Özlüce'de bulunan Özlüce Keyif Cafe & Lounge'da bunlardan bir tanesi.

Özlüce Keyif Cafe & Lounge, kapıda ateş ölçümü ve dezenfektan kontrollerinin ardından sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenen masalarda keyifli vakit geçirmek isteyen Bursalıların uğrak mekanı olmaya devam ediyor.

Zengin menü içerikleriyle kaliteli hizmet sunan Özlüce Keyif Cafe & Lounge işletmecisi Çağla Eryılmaz, geniş ve ferah yapısıyla aynı anda birçok misafiri ağırlayabileceklerini dile getirdi.

Eryılmaz: "Pandemi süreci bizler için planlarımızı değerlendirmek açısından verimli bir dönem oldu diyebiliriz. Buraya gelen misafirlerimize daha iyi, daha farklı, daha kaliteli nasıl hizmet verebiliriz düşüncesiyle hareket ettik. Yeni normal ile birlikte hazırlıklarımızı tamamladık. Kahvaltı menümüzle, yemek çeşitlerimizle ve sosyal alanlarımızla birlikte hizmetlerimize başladık.

Ön planda kendi specialimiz olan 'Keyif Tavuk' ve 'Keyif Et' misafirlerimizin ağırlıklı olarak tercih ettiği yemekler.

Soft içecek ve kahve kokteyl çeşitliliği ile gerek kapalı alanda gerek açık alanımızda gelen misafirlerimizin keyifli vakit geçirmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bundan sonraki süreçte ağırlıklı olarak organizasyonları artırmak adına çalışmalar yapıyoruz. Doğum günleri, aile ve dost buluşmaları, kahvaltı ve yemek davetlerinde ilk akla gelen mekan olmayı hedefliyoruz. ' dedi.