Bursa
Parçalı Bulutlu
26°

Özlüce'de neler oluyor? Kim doğruyu söylüyor?

BURSASPOR , 31 Ağustos 2020 Pazartesi, 23:37

Özlüce'de bugün ortalık karıştı. Birçok evrakın yakıldığı ve ortadan kaybolduğu iddia edilirken, görevine son verilen Müzeyyen Kahraman hakkındaki iddialar için açıklama yaptı.

Özlüce'de neler oluyor? Kim doğruyu söylüyor?

Bursaspor'da bugün oldukça hareketli saatler yaşandı. Kulüpteki birçok evrakın yakıldığı ve ortadan kaybolduğu iddia edilirken, görevine son verilen muhasebe müdürü Müzeyyen Kahraman hakkındaki iddialar için açıklama yaptı.

İŞTE AÇIKLAMA

"Bu açıklamayı gerek sosyal medya gerek diğer haberleşme araçlarında hakkımda çıkan hırsızlık ve belgeleri yakmakla suçlanmam üzerine yapmam zorunlu olmuştur.

Ben bu kulübe 15.5 yıldır hizmet etmekten gurur duydum. Beni hırsızlıkla ve evrakları yaktığım gerekçesiye haber yaptıran, haber yapan kim varsa herkesi ispat etmeye davet edip, hakkımda kim bu haberleri yaptıysa hukuk önünde hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; tüm kayıtlar resmî olarak, muhasebe programında bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Ayrıca tüm belgeler, bilgisayar şifreleri kulüp müdürüne teslim edilerek, yeni yönetime adaylık sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Bilgisayarın yok edilmesi ve kayıtların yok edilmesi söz konusu olmadığı gibi bizzat tüm araç gereçler şu an kulüptedir.

Kamouyuna saygılarımla"