Bursa
Çok Bulutlu
6.8°
enBursa Haber

Ozan İpek: 'Bursaspor'u çok özledim'

BURSASPOR , 18 Şubat 2018 Pazar, 17:46

Erzincanspor forması giyen Ozan İpek, "Bursaspor'u çok özledim. Buradan ayrıldıktan sonra kariyerimde inanılmaz şeyler oldu. Geçen sene futbolu bıraktım ama..."

Ozan İpek: 'Bursaspor'u çok özledim'

Erzincanspor maçı forması giyen ve Yeşil Bursa maçı için Bursa'ya gelen Ozan İpek, kulüp televizyonuna konuştu.

Bursaspor'un şampiyon kadrosunda yer alan Ozan İpek, "Futbol kariyerim karma karışık gidiyor. Çok uzun bir hikaye. Bursaspor'dan ayrıldıktan sonra kariyerimde inanılmaz şeyler yaşandı. Geçen sene futbolu bırakmayı düşündüm. Erzincaspor'da çok değerli bir hocam var. O ikna etti beni. Öyle böyle derken, tekrar futbola dönmeye karar verdim. İnşallah Erzincanspor için iyi olur. Böyle liglerde yukarıya çıkmak çok zor. Oyun formatı çok zor" dedi.

Ozan şöyle devam etti: "Özlüyorsun buraları. İnanılmaz bir hikayem var burada. 6-7 yıl burada yaşadım. Kendi şehrim, vatanım gibi gördüğüm bir yer burası.

Şampiyon kadro efsane bir kadro. Seneler geçtikçe daha da anlaşılacak. Oradan 3 ya da 4 yabancı ile şampiyon olduk. Diğerlerin hepsi Türk futbolcuydu.

Bursaspor inşallah geçen seneki günlerini yaşamaz. Yukarıya oynayamayacağımız için altlara inmemek lazım. Bundan sonrası çok önemli. Türk futbolcusu kazandırılmalı ve o ruhun tekrar kazandırılması lazım.