enBursa Haber

Öz kızını istismar eden adam tutuklandı

GÜNCEL , 31 Mart 2018 Cumartesi, 14:50

Aydın'da bir babanın 10 yaşındaki öz kızına cinsel tacizde bulunduğu, eşiyle cinsel ilişkiye girdiği sırada kızını izlemeye zorladığı iddia edildi. Gözaltına alınan zanlı tutuklandı.

Öz kızını istismar eden adam tutuklandı

Aydın'ın Efeler ilçesindeki olay 10 yaşındaki N.K'nın öğretmeninin dikkati sayesinde ortaya çıktı.

Normalin dışında tavırlar sergilediğini gözlemlediği öğrencisiyle diyalog kuran öğretmen, 4. sınıf öğrencisi N.K'nın ailesinden cinsel şiddet gördüğünü anladı. N.K.'nin iddiasına göre, babası G.K., küçük kıza cinsel istismarda bulunmuştu. Buna göre, G.K. ve eşi, ilişkiye girerken küçük çocuğu odaya alarak izlettirmişti ve üstelik bu durum 1.5 yıl sürmüştü. N.K.'nin doktor raporunda da cinsel istismar bulgusuna rastlandı. Savcılık ifadesinin ardından gözaltı kararı çıkarıldı ve G.K. ile eşi M.K.'yi gözaltına aldı.

G.K. iddiaları reddederken, cinsel ilişkiyi izlettiklerini kabul eden eşi M.K., "Kocam çocuklarıma şiddet uygular diye korktum, kimseye söyleyemedim" dedi.

Adliyeye sevk edilen çiftten G.K. tutuklandı, eşi M.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Çiftin 3 çocuğu ise yakınlarına teslim edildi.