Bursa
Açık
21.5°

Oyuncu Seray Kaya'nın acı günü

MAGAZİN , 16 Haziran 2020 Salı, 17:37

Oyuncu Seray Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anneannesinin vefat ettiğini duyurdu. Kaya, yaptığı paylaşımda "Nur yüzlüm, nurlar içinde... Arayan, mesaj atan herkese minnetle... Kalbim artık dayanmıyor! Nurlar içinde, babamla birlikte... Canım anneannem" ifadelerini kullandı

Oyuncu Seray Kaya'nın acı günü

Oyuncu Seray Kaya, babasının vefatının ardından bu kez anneannesini kaybetmenin acısı ile sarsıldı. 29 yaşındaki Kaya, acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Anneannesinin bir videosunu yayınlayan Seray Kaya, paylaşımına şu notu düştü:

Nur yüzlüm, nurlar içinde... Arayan, mesaj atan herkese minnetle... Kalbim artık dayanmıyor! Nurlar içinde, babamla birlikte... Canım anneannem...

Seray Kaya, geçtiğimiz aylarda doğum gününde babasını kaybetmişti. Duygusal bir paylaşımda bulunan Seray Kaya, şu ifadeleri kullanmıştı:

,

Babam... Hani derler ya; 'Babasının kızı...' Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım ve evet; sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım. Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, güçlü kalmayı öğrettin. Ben ağladığımda 'Arkanda dağ gibi baban var' derdin. Ben hayatımın her zor anında gücümü senden aldım. Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti. Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki; sen asıl şimdi doğru yerde gerçek kavuşmanı yaşıyorsun. Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacığım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var, biliyorum. Ve kavuşacağımız günü bekliyorum... Seni çok seviyorum.