Bursa
Çok Bulutlu
23.6°

Oruç İnşaat'tan Görükle'ye özel proje

EN İYİ YAPILAR , 12 Nisan 2018 Perşembe, 15:49

Bursa Oruç İnşaat, Görükle'ye özel konsept projesi "Manzara 180" ile inşaat, dekorasyon ve gayrimenkul fuarındaki yerini aldı.

Oruç İnşaat'tan Görükle'ye özel proje

Bursa Oruç İnşaat, Görükle'ye özel olarak hazırladığı projenin temelini kısa süre önce attı. "Manzara 180" adlı proje Bursa İnşaat, Dekorasyon ve Gayrimenkul Fuarı'nda da sergileniyor.

Bursa Oruç İnşaat Satış Pazarlama Direktörü Murat Taydaş, proje hakkında şunları söyledi:

"Bursa Oruç İnşaat olarak fuarda yerimizi almaya çalıştık, maketimizi getirdik, sergiliyoruz. Çok da ilgi görüyor maketimiz şu an da. Görükle'de yatırım amaçlı bir proje. 180 daireden oluşuyor gördüğünüz gibi. 5 bin 44 metrekarelik bir arsa üzerinde 4 blok halinde 180 daire, bunların hepsi 2 + 1, hepsi eşyalı, kombili, yerden ısıtmalı, peyzaj alanı, futbol, basketbol sahası var. Otopark imkanı söz konusu. 2 bloğun önü hiçbir zaman kapanmayacak bir manzaraya sahip, doğal bir manzaraya sahip. Hem o manzaraya hem de daire sayımıza atıfta bulunmak için projemizin ismini Manzara 180 olarak belirledik. Satışına başladık, şu anda gayet iyi gidiyor. Sektörde durgunluk olmasına rağmen müşterilerimiz rağbet gösteriyor. Bu bizi çok mutlu ediyor. 15 ay sonra inşallah teslimatını yapacağız. Şu anda ilk bloğumuzun temeli atıldı. Blokları yükselmeye başladı. Görükle bildiğiniz gibi öğrencilerle bilinen bir şehir, dolayısıyla Görükle'nin ekonomisini de öğrenciler şekillendiriyor. Öğrencilerin talep ve beklentileri inşaat sektöründe rol model almaya itiyor. Bu nedenle yine sırf öğrencilerin, çalışanların, yalnız yaşayanların kaliteli konforlu bir yaşam sürecekleri bir proje geliştirmeyi düşündük. Yani Görükle'nin gerekçelerine göre son derece uygun, son derece rantabl bir proje hazırlamayı uygun bulduk. Bu fikrimizdeki haklılığımız da müşterilerimizin bize gösterdiği taleple ortaya çıkmış oldu. Lansman dönemine özel 169 bin TL'den başlıyor fiyatlarımız, 189 bin TL'ye kadar çıkıyor. Ancak burada son derece cazip ödeme koşulları sunuyoruz. Müşterimizin evimize talip olan kişinin peşinat durumuna göre bu rakamları aşağıda çekebiliyoruz yukarıda çekebiliyoruz ama herkesi projeyle ilgili bilgi almaları için ofisimize bekliyoruz. Gelip kahvemizi içsinler, bizi tanısınlar, projemizi tanısınlar, biz fiyatta her türlü anlaşırız."