Bursa
Açık
21.2°

Ortak hedef Bursa'ya hizmet

BURSA , 15 Ekim 2019 Salı, 15:10

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'ı ziyaret etti. Bursa için hizmet hedefinde buluştuklarını ifade eden başkanlar, karşılıklı iletişimin önemine dikkat çekti.

Ortak hedef Bursa'ya hizmet

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve beraberindekiler daha sonra Yıldırım Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Oktay Yılmaz ve ekibiyle bir araya gelen Turgay Erdem, merkez ilçelerin etkileşimine vurgu yaptı. Turgay Erdem, "Merkez ilçelerde vatandaşlarımız günlük hayatlarında da, iş hayatlarında da sürekli iç içe. Bizde yerel yöneticiler olarak bu etkileşim içerisinde yer almalıyız. Bursa'ya hizmet için göreve geldik. Birbirimizden önemli katkılar alabiliriz. Bu tür etkileşimler önemli" şeklinde konuştu.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu tür birliktelikler çok önemli. Bu tür ziyaretler fikir alışverişi anlamında çok faydalı. Farklı bakışlar şehrin gelişimi açısından birer zenginliktir. Allah ülkemizin birliği ve bütünlüğünü daim etsin. Görevinizde başarılar dilerim" diye konuştu.

Ziyaret sonunda başkanlar günün anısına birbirlerine plaket ve hediye verdi.