Bursa
Çok Bulutlu
21.6°

Orlando Bloom, Katy Perry ile romantik tanışması

MAGAZİN , 05 Ağustos 2020 Çarşamba, 14:37

İkinci kez baba olmak için gün sayan Orlando Bloom, nişanlısı Katy Perry ile tanışma hikayelerini anlattı. Bloom, "Çok güzel pembe bir elbise giyiyordu. O sırada 'Oo! Sanırım bu Katy Perry!' diye aklımdan geçirdim" dedi

Orlando Bloom, Katy Perry ile romantik tanışması

İngiliz oyuncu Orlando Bloom, şu aralar nişanlısı Katy Perry ile bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. İkinci kez baba olmaya hazırlanan Bloom, The Mirror gazetesine Perry ile tanıştığı geceyi anlattı. 43 yaşındaki oyuncunun anlattıklarına göre, Katy Perry ile 2016 yılında Altın Küre Ödülleri gecesinde tanıştı.

Orlando Bloom, Perry'nin dikkatini çektiği anları şu ifadelerle anlattı:

Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın arasında... Hatırlıyorum, çok güzel pembe bir elbise giyiyordu. O sırada "Oo! Sanırım bu Katy Perry!" diye aklımdan geçirdim.

Bloom, şarkıcının oyuncu Denzel Washington ile aynı masada oturduğunu fark ettiğini söyleyerek, o masaya kutularla hamburger taşındığını gördüğünü belirtti.

Oyuncu, Washington'un yanına giderek, "Bir tane alabilir miyim?" diye sorduğunu ve arkadaşının da "Elbette" dediğini söyledi. Bloom, o esnada Perry'e göz kırptığını belirtti.

O gece tanışan ikili, daha sonra birbirlerine aşık oldu ve yakında kız bebeklerini kucaklarına almak için hazırlanıyor.