Bursa
Parçalı Bulutlu
9.1°
enBursa Haber

"Okan'ı özlüyorum"

MAGAZİN , 09 Kasım 2018 Cuma, 16:16

Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda boşandığı Okan Kurt için, "İlk bir ay Okan'a çok kızgındım. Zaman zaman Okan'ı özlüyorum. Okan çok ilgili bir baba. Herkesten önce beni düşünürdü" dedi.

"Okan'ı özlüyorum"

Demet Akalın, 2. Sayfa programında Okan Kurt'la boşandıktan sonra yaşadıklarını anlattı. Akalın şöyle konuştu: "Deniz Seki ve Gülben Ergen'le dışarıya çıktığımız gece 'oraya gidelim, buraya gidelim' diye koşturuyorduk. 'Yaşasın özgürlük' diyorum. Başımıza gelenler talihsiz şeylerdi. Birbirimizi severek ayrıldık. Kızım için ondan vazgeçtim."

"Hiç sevilmediğim hissiyatına kapıldım. Vicdanım rahat. Bir sürü şey usulsüzdü, avukatımın orda olmaması sorun oldu. Kayınbiraderimin ofisi nasıl benim evim olabilir? Okan, 'Kendimi toparlayayım öyle çıkacağım karşına' dedi. Demek ki 'o arada bir şey yapma' demek istiyor."

"Merhabalaşmamız oluyor Okan'la tabii ki. İlk bir ay Okan'a çok kızgındım. Zaman zaman Okan'ı özlüyorum. Okan çok ilgili bir baba."

"Herkesten önce beni düşünürdü. Onun instgram hesabına hiç bakmıyorum. Okan'ın da haksızlığa uğradığına inanıyorum. Onun verdiği emeğe üzüldüm."

"Kızım sayesinde Okan'a karşı yumuşadım. Evde bütün fotoğrafları kaldırdım. ayrılmayı düşünmüyordum. Şu an iyiyim psikolojim düzeldi. Okan için her şeyin iyi olmasını istiyorum."