Bursa
Parçalı Bulutlu
28.7°

O cani polisi de bıçakladı!

GÜNCEL , 04 Aralık 2019 Çarşamba, 17:19

Ordu'da evinin önünde bıçaklı saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden Ceren Özdemir cinayetini araştıran polis, ilginç bir bilgiye ulaştı. Katil zanlısının Ceren Özdemir'i bale kursu çıkışından eve gidene kadar takip ettiği ortaya çıktı. Zanlının Ordu Cezaevi'nden firar ettiği ve 12 suç kaydının bulunduğu açıklandı. Zanlı ifadesinde suçunu itiraf etti neden öldürdüğüne dair bir açıklama yapmadı.

O cani polisi de bıçakladı!

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olmasının yanında bir özel dans merkezinde bale dersleri veren Ceren Özdemir, minik balerinlere bir saat kurs verdi. Kursun ardından eve gitmek üzere yola çıkan Ceren Özdemir'i öldürdüğü iddia edilen şahsın, Ceren'in çıkışından eve kadar takip ettiğini belirledi.

Görüntülerde Ceren Özdemir, kurs çıkışı hızlı adımlarla eve giderken siyah montlu ve siyah pantolon giyen şahsın onu takip ettiği belirlendi. Zanlının eşkalini belirleyen polis akşam saatlerinde Ö.A. adlı şansı gözaltına aldı. Zanlının gözaltı öncesi bıçakla polise direndiği öğrenildi.

Ordu Valisi, katil zanlısının sorgusunda suçunu itiraf ettiğini açıkladı.

O cani polisi de bıçakladı!
İşte Ceren Özdemir'in son görüntüleri... https://t.co/Bf6Q9dpvxj pic.twitter.com/qoIOk7XWrh

ÖLMEDEN ÖNCE O FOTOĞRAFI KALDI

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olmasının yanı sıra bir özel dans merkezinde bale dersleri veren Ceren Özdemir, minik balerinlere bir saat kurs verdi. Kursun ardından eve gitmek üzere yola çıkan Ceren Özdemir, evin önünde meydana gelen bıçaklı saldırı olayının ardından kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ceren Özdemir'den geriye ise minik balerinlere verdiği kurs fotoğrafları kaldı.

"BIÇAK DARBELERİNE DAYANAMADI BENİM KUZUM"

Bıçaklı saldırı sonrası öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir toprağa verildi. Anne Güfer Özdemir ise cenazenin taşındığı esnada göz yaşlarına hakim olamayarak, "Keşke kapının önünde bekleseydim, benim çocuğumu gafil avladılar. Benim çocuğumun hiçbir şeyden haberi yokmuş. Çok zayıftı benim çocuğum bıçak darbelerine dayanamadı. Gelin mi oldun kuzum, ben san gelinlik mi giydirdim kuzum" diye ağıt yakması ise yürekleri dağladı.

SON İSTEĞİ ÇORBA OLMUŞ

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde 3'üncü sınıf öğrencisi Özdemir'in, akşam antrenmandan çıktıktan sonra annesini aradığı ve çorba yapmasını istediği öğrenildi.