Bursa
Çok Bulutlu
10.8°

Norm Ender: Moda'nın sahibi Hummel

MAGAZİN , 11 Şubat 2020 Salı, 12:39

Türkçe Rapin kralı olarak tanımlanan ünlü Rap Sanatçısı Norm Ender, Hummel'ın tüm dünyada aynı anda satışa çıkacak Hummel X Edition koleksiyonunun Türkiye sunumu için kamera karşısına geçti.

Norm Ender: Moda'nın sahibi Hummel

Çevreci kumaşların kullanıldığı şık, modern tasarımları teknoloji ile buluşturan Hummel X SS20 koleksiyonu, moda dünyasında bir süredir merakla bekleniyordu. 06 Şubat tarihinde tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de de vitrinlere çıkacak olan Hummel X SS20 tasarımlarını giyerek objektiflere poz veren Norm Ender, "Rap'de mekanın sahibi benim, Moda da Hummel'dır. Ayrıca, bu kadar mükemmel tasarımlar, acaip bir teknoloji ve çevrecilik olmasa bu işlere girişmezdim. Merak edenler, 6 Şubat'da hummel mağazalarında benim üzerimde incelesinler. Benim kadar beğenecekler" dedi.

Hummel'ın 70'lerde ki tarzından ilham alarak tasarlandı. Her bir tarafta yukarıdan aşağıya inen imza şevronu ile adeta farklı bir görünüm sağlayan Hummel X SS20 koleksiyonu, dünyayı daha iyi bir yere çevirmek için tutkularıyla hareket eden kişilerin kendine has doğasını yansıtıyor. Dünyada spor giyim modasını yeniden şekillendirecek Hummel X SS20 tasarımları, Türkiye'de Norm Ender tarafından tanıtılacak.

Hummel Türkiye CEO'su Eddy Massier; "Hummel x SS20 koleksiyonu, İskandinav ruhunun kendine özgü orijinalliğini ve spor modasının tutkusunu yansıtıyor. Bize göre, Norm Ender'in kişiliğinin ve hummel DNA'sının önemli şekilde örtüşmesi bize enerji ve daha fazla ilham veriyor. Norm Ender'in çekimler boyunca kendi kombinlerini yaptığı ve tamamen kendini yansıttığı bu çekimler çok keyifli oldu. Umuyoruz ki, Türkiye'de Hummel ve spor giyim tutkunları da çok sevecek" şeklinde konuştu.