Bursa
Çok Bulutlu
32.2°

Nilüfer'de 19 Mayıs böyle kutlandı

BURSA , 20 Mayıs 2020 Çarşamba, 01:04

Nilüfer Belediyesi'nin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği etkinlikler vatandaşlara bayram sevinci yaşattı.

Nilüfer'de 19 Mayıs böyle kutlandı

Bursa'da koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen vatandaşlar gün boyu bayram coşkusu yaşadı. Nilüfer Belediyesi' tarafından özel olarak giydirilen otobüsten yapılan canlı müzikle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.

BAŞKAN ERDEM'DEN MESAJ

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Bugün vatandaşlarımız evlerinde olduğu için biz onların ayağına gittik. Bütün sokaklarda gençlerimizle, vatandaşlarımızla bu coşkuyu birlikte yaşamaya çalıştık. Tabii biz bunu alanlarda kutlamayı çok seven ve özleyen bir belediye olarak bu sene maalesef biraz buruğuz kutlamalarımızda. Nispeten de olsa, bu coşkuya onları da ortak edebildiysek bundan dolayı mutluluk duyuyoruz. Herkesin, bütün ulusumuzun, gençlerimizin Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Atatürk bu bayramı gençlere emanet etti, gençlerinde bunu koruyacağını ve daha da güçlendirerek ileriye taşıyacaklarını düşünüyorum." dedi.

Türkmen Şelalesi hayran bırakıyor
Türkmen Şelalesi hayran bırakıyor
Yaylalarda görsel şölen
Yaylalarda görsel şölen
Yunuslardan görsel şölen
Yunuslardan görsel şölen
Feci kaza kamerada
Feci kaza kamerada