Bursa
Açık
4.7°
enBursa Haber

Nikahtan döndüler! Nedeni ise şiddet

MAGAZİN , 10 Haziran 2018 Pazar, 19:12

Oyuncu Hazım Körmükçü'nün, 30 Mayıs'ta nikah masasına oturacağı nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladığı iddia edildi. Zeynep Tandoğan olayı ve perde arkasını Uçankuş Tv'ye özel anlattı.

Nikahtan döndüler! Nedeni ise şiddet

Oyuncu Hazım Körmükçü ve televizyon spikeri Zeynep Tandoğan'ın ilişkisi şiddet nedeniyle mi sona erdi? Tandoğan nikâh masasına oturmak için gün saydığı Körmükçü'yü kendisini dövdüğü gerekçesiyle polise şikayet etti. Çift, 30 Mayıs'ta nikâh masasına oturacaktı ancak iş yoğunluğu sebebiyle nikâhı ileri bir tarihe ertelemişlerdi.

Yeni tarih için gün sayan ikili bugün şiddet haberleriyle gündeme geldi. Tandoğan'la tartışan oyuncunun nişanlısını darp ettiği ileri sürüldü.

Konuyla ilgili konuşan Zeynep Tandoğan, "İyi olmaya çalışıyorum sağolun. 30 Mayıs'ta her şeyimiz hazır ve planlanmıştı, arkasından böyle bir olay oldu. Kışın daha hafifi olmuştu, böyle değildi, çok özür diledi bir daha tekrarlanmayacağını, beni çok sevdiğini söyledi. Bende son bir şans daha vermiştim. O günden bugüne tekrarlamamıştı. Ama geldiğimiz nokta maalesef bu şekilde. Kışında başımı yere vurmuştu, ama ben üstünde durmamıştım. Öfke patlamasıdır geçer, diye düşünmüştüm, çok özür dilemişti, çok ağlamıştı. Ama bu sabah ki artık affedilebilir bir şey değil. " dedi. Tartışmanın sebebini ise "Her ailenin içinde olan günlük meseleler , TRT ile bir iş için anlaştı ve İzmir'e yerleşmeye karar verdi. Ve bunları yaparken bana bir şey sormadı. Tartışma bu nedenle çıktı ve beni bu hale getirdi. Sebebini inanın bende bilmiyorum ya hani şunun yaşanması için seni yatakta biriyle basar, ne biliyim çok ağır bir şey yaşamış olursun, parasını çalmışsındır. Evladına göz dikmişsindir ancak böyle bir durumda bir kadın bu hale getirilir" dedi.