Bursa
Çok Bulutlu
21.6°

Nihat Özdemir - Fenerbahçe gerginliğine Rıdvan Dilmen de katıldı!

SPOR , 08 Haziran 2020 Pazartesi, 10:36

Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamalarda Türkiye Futbol Federasyonu Nihat Özdemir'e seslenerek, "Nihat bey, eğer yanlış anlaşıldığınıza inanıyorsanız; çıkacaksınız ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nden, ben Fenerbahçeliyim, benden, milyonlarca Fenerbahçeli'den özür dilemek zorundasınız." açıklamasını yaptı.

Nihat Özdemir - Fenerbahçe gerginliğine Rıdvan Dilmen de katıldı!

Fenerbahçe ve Türkiye Futbol Federasyonu Nihat Özdemir arasındaki gerilim tırmanmaya devam ederken bu tartışmalarda ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen de dahil oldu. TFF Başkanı Özdemir'i eleştiren Rıdvan Dilmen, "Nihat bey, eğer yanlış anlaşıldığınıza inanıyorsanız, çıkacaksınız ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nden, ben Fenerbahçeliyim, benden, milyonlarca Fenerbahçeliden özür dilemek zorundasınız." sözlerini kaydetti.

Aynı zamanda Aziz Yıldırım'la da konuştuğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, "Bugün Aziz Yıldırım'ı aradım. 'Yöneticilerimle, teknik ekibimle, futbolcularımızla, taraftarımızla, alnımızın akıyla kazandığımız bir şampiyonluk var. Çok merak edenler müzeye gitsinler, TFF sitesine girip baksınlar kim şampiyon diye' ifadesinde bulundu."