Bursa
Açık
24.8°

Nezir'in 'halı' sevdası para bitene kadar!

BURSA , 06 Temmuz 2020 Pazartesi, 11:44

Hakkında 'şantaj' suçundan suç duyurusunda bulunulan FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun, şimdilerde 'FETÖ'cü' ilan ettiği Halıca firmasını zamanında gazetesinin manşetlerine taşıdığı ortaya çıktı.

Nezir'in 'halı' sevdası para bitene kadar!

Kırdığı cevizler bini aşan, koca Bursa'ya illallah ettiren, şantaj ve tehdit deyince istisnasız akla gelen ilk isim olan FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun kirli çıkar ilişkileri bir kez daha ortaya çıktı.

Olay Gazetesi, bugün sürmanşetten işadamı Hulusi Karakuş'un Nezir Asaroğlu hakkında şantaj suçundan şikayetçi olduğunu, savcılığın da konu hakkında soruşturma başlattığını duyumuştu.

Hakkında soruşturma başlatılmasına rağmen Facebook gazeteciliğine devam eden Asaroğlu ise Karakuş hakkında "Kumpastan çıka çıka Fetö firması olduğunu defalarca yazdığım ve bir çok kez davalık olduğumuz Halıca çıktı.

2015 e kadar yönetim kurulu başkanlığını Fetönün Bursa imamlarından Eyüp Karakuş'un yaptığı sonrasında mızrak çuvala sığmayınca firmayı kardeşinin üzerine yapan Eyüp Karakuş'un kurucusu olduğu Halıca nın şimdiki patronu ( aslında dereye geçene kadar demek daha doğru ) Hulusi Karakuş'un şikayeti ile bize dava açılmış..." ifadelerini kullandı.

ZAMANINDA ÖVMELERE DOYAMAMIŞ!

Ancak, arşiv her zaman olduğu gibi yine tüm gelişmeleri aydınlattı. Şimdilerde 'FETÖ'cü' olduğunu söylediği ve defalarca davalık olduğunu öne sürdüğü Karakuş ve firmasını vakti zamanında gazetesinin manşetlerine taşıyan Nezir efendi, övgü cümleleri yazmaktan geri durmuyordu.

17/25 Aralık olayları sonrasında verildiği görünen röportajda Hulusi Karakuş'un ağabeyi ile 'farklı bakış açıları' sebebi ile ortaklığını bitirdiğini yazarak Karakuş ve şirketini aklama girişiminde bulunan Asaroğlu'nun para musluğu kesilince yine itibar suikastına soyunduğu da bir kez daha gözler önüne serildi.