Bursa
Çok Bulutlu
30.4°

Nezir için FETÖ elebaşı hala hoca!

BURSA , 16 Haziran 2020 Salı, 18:19

FETÖ'nün medya imamı müptezel Nezir, bir yandan kendisini paralel avcısı diye lanse ederken, diğer taraftan da FETÖ sevdasından vazgeçmiyor. enBursa.com'a ulaşan son belgeye göre, Nezir Asaroğlu yargılandığı duruşmalarda da FETÖ elebaşından "Hoca" diye söz ediyor.

Nezir için FETÖ elebaşı hala hoca!

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e toz kondurmayan Nezir'in "Hoca Efendi" sevdasının ne kadar büyük olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

enBursa.com'a takipçileri tarafından ulaştırılan son belge de bu durumu kanıtladı

Nezir Efendi'nin, çok değil, henüz 5.5 ay önce hakaret suçundan yargılandığı bir davanın duruşmasında da FETÖ elebaşı için "Fetullah Hoca" ifadesini kullandığı ortaya çıktı.

Nezir, 5 Şubat 2020'de yapılan duruşmadaki savunmasında "... katılan tarafın yapmış olduğumu iddia ettiği paylaşım Fethullah hocanın 2010 yılındaki bir paylaşımıdır" ifadelerini kullandı.

Duruşmada şikayetçi taraf bu ifadeler üzerine sanık Nezir Asaroğlu'nun FETÖ elebaşına "Fethullah Hoca" dediğinin zabıtlara geçirilmesini talep etti ve mahkeme evrakında da bu ifadeler yer aldı.

Nezir, böylece yaşanan tüm hainliklere rağmen FETÖ elebaşını hala bir "hoca" olarak gördüğünü hakim önünde de itiraf etmiş oldu.