Bursa
Parçalı Bulutlu
22.9°

Nezir'den bir itiraf daha! 'Bizzat ziyaret ettim, hürmet ettiğim bir alim'

BURSA , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 17:02

FETÖ elebaşına Hoca ve Hoca Efendi şeklindeki hitapları mahkeme zabıtlarına giren paralel imamı Nezir Asaroğlu'nun yeni mesajları ortaya çıktı. O mesajlarda Nezir, FETÖ elebaşını bizzat ziyaret ettiğini belirterek, "Hürmet ettiğim bir alim" ifadelerini kullanıyor.

Nezir'den bir itiraf daha! 'Bizzat ziyaret ettim, hürmet ettiğim bir alim'

Bursa'da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e sevdasıyla tanınan Nezir Asaroğlu'nun yeni ortaya çıkan mesajları da tartışma yaratacak türden...

Asaroğlu'nun son dönemde yalan, iftira ve şantajlarıyla karşılaşan EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur'un sosyal medya hesabından yayınladığı Nezir tweetleri 202

Asaroğlu, 22 Ocak 2012 tarihli bir mesajında kendisine sorulan bir soruya verdiği cevapta FETÖ elebaşını bizzat ziyaret ettiğini ve hürmet ettiğini söylüyor. FETö elebaşı için "alim" sıfatını kullanan Asaroğlu, FETÖ sevdası için de "Başka nasıl ispat edeceğim" diye soruyor.

Asaroğlu, 28 Ocak 2012 tarihli bir başka mesajında da yine FETÖ elebaşından Hoca Efendi diye söz ediyor.

Nezir, 20 Haziran 2013 tarihli tweetinde de FETÖ elebaşı için ömrü yettiği kadar duacı olacağını söylüyor.

EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Adanur, mesajları "Nezir Asaroğlu, 'Fethullah gülen, bizzat ziyaret ettigim ve hürmet ettigim bir alim!' diyor Tweeti birazdan siler, burdan da bakabilirsiniz." notuyla paylaştı.