Bursa
Açık
21.1°

Newcastle Bursa'da ikinci şubeye hazırlanıyor

YAŞAM , 05 Ocak 2020 Pazar, 18:56

1998 yılından bugüne restoran ve pub kültürüne farklı bir boyut kazandıran Newcastle Pub & Restaurant, Bursa'da ikinci şube açmanın hazırlığı içerisinde.

Newcastle Bursa'da ikinci şubeye hazırlanıyor

Ankara merkezli olmak üzere Eskişehir, İstanbul ve Bursa'da birçok şubesi ile müşterilere kaliteli hizmet sunmaya devam eden Newcastle Pub & Restaurant, Bursa'da ikinci şubesini açmaya hazırlanıyor.

Newcastle Pub & Restaurant, Santral Balat'taki ikinci şubesini bu yıl hizmete açmayı planlıyor.

Menüsüyle fark yaratan Newcastle Pub & Restaurant'ın Bursa İşletme Müdürü Yasin Ayrancı, A + kalitede hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Ayrancı; "22 yıldır ilk günkü kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz. Bu anlamda da şehir dışı kadrosunda olanlar da 15-20 senelik yönetici kadrosunda bulunmakta. İlk günkü çizgimizi bozmadan hizmet vermeye devam ediyoruz." dedi.

'HER ŞEYİN EN İYİSİNE SAHİBİZ'

Kaliteli hizmette başarının sırrını anlatan Yasin Ayrancı, mutfağından bar bölümüne her şeyin en iyisine sahip olduklarını dile getirdi. Ayrancı; "Her gün, ilk günkü heyecanla işimize başlıyoruz. Müşterilerimiz bunun farkında. Tüm şubelerimizde ürün çeşitliliği ile aynı kalitede olmamız bizi ön plana çıkartıyor. Başarımızın sırrı bu." diye konuştu.

'DÜNYA MUTFAĞINDA İDDİALIYIZ'

Ayrancı, Dünya mutfağında da iddialı olduklarını dile getirerek, başlangıç, aparatifler, pizza, makarna ve alkol çeşitleri ile müşterilerine hizmet sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.