Bursa
Çok Bulutlu
6.8°
enBursa Haber

Ne idi? Ne oldu?

YAŞAM , 01 Şubat 2018 Perşembe, 09:45

Daha küçücük bir çocukken "Dünyanın en kaslı çocuğu" namını alan Ukrayna doğumlu Richarda Sandrak, son fotoğraflarıyla görenleri şaşkına çevirdi.

Ne idi? Ne oldu?

"Küçük Herkül" namını alan dünyanın en kaslı çocuğu Richard Sandrak, 15 yıl önce dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştu. Dünyanın en kaslı çocuğu olan Sandrak'ın son görüntüleri ise vücut geliştirme sporcuları başta olmak üzere birçok kişiyi şaşırttı.

Rus basınında yer alan habere göre; Ukrayna doğumlu Richarda Sandrak 2 yaşındayken ailesiyle ABD'ye taşındı. Küçük Herkül 8 yaşındayken, yani 15 yıl önce sporcu vücuduyla bir çocuk gibi görünmüyor adeta profesyonel bir sporcu gibi duruyordu.

Sandrak'ın ailesi, küçük oğullarının Arnold Schwarzenegger gibi olmasını istiyordu. Ancak Sandrak'ın ortaya çıkan son fotoğrafları Küçük Herkül'ün yıllar içerisinde büyük bir değişime uğradığını gösterdi.

Sandrak şimdi ise çocukluk hayalini yerine getiremediğini söylüyor. Şu an sıradan bir görüntüsü olan Richard Sandrak koşuyor ve kaykay yapıyor. Los Angeles Universal Stüdyolar'daki şovlarda dublörlük yapıyor.