Bursa
Açık
23.2°

Mustafa Gültekin enBursa.com'da

BURSA , 03 Haziran 2020 Çarşamba, 12:12

Bursa'nın yeni nesil dijital medyası enBursa.com, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kendisini "asabı bozuk bir yazı gündelikçisi" olarak tanımlayan Gazeteci-Yazar Mustafa Gültekin de yazılarıyla enBursa.com'da...

Mustafa Gültekin enBursa.com'da

Bursa basınında internet gazeteciliğine yeni bir soluk getiren enBursa.com'un güçlü kadrosuna güçlü bir kalem daha eklendi.

Siyasi analizleriyle fark yaratan Mustafa Gültekin de bundan böyle dinamizm ve deneyimi dijital mecrada buluşturan enBursa.com'da.

Gazeteci-Yazar Mustafa Gültekin, enBursa.com'daki yazılarına 5 Haziran Cuma gününden itibaren başlıyor.

MUSTAFA GÜLTEKİN KİMDİR?

Mustafa Gültekin'in kendi kaleminden özgeçmişi şöyle:

"Ağaçhisar'da, 1977'de Şubat'ın ayazında anamın kucağında açmışım gözlerimi dünyaya. Babamın sıcak nefesiyle kulağıma okuduğu ezanla duymuşum adımı:

Mustafa...

Kendimi, 'Asabı bozuk bir yazı gündelikçisi' olarak tanımlıyorum.

Gazeteciliğe, ortaokulda okul gazetesi çıkararak başladım. İlk basın kartımı bir eğitim hizmeti olarak burada aldım ve o gün bugündür kendimi mesleğin öğrencisi olarak görmeye, öğrenmeye devam ediyorum.

Araf'tan yeryüzüne dağıldığımızdan beri, yurt tutmayan düşlerimin peşinde, kaleme duyduğum hürmetle 20 yılı aşkın bir süredir yerel ve ulusal gazetelerde yazılar yazıyorum. Evliyim ve Canevim, Yürek Yongam Neslihan Azra'mın babasıyım."