Bursa
Açık
17.2°

Mustafa Gönden'den camiaya mesaj: Özlüce'de her şey...

BURSASPOR , 19 Ağustos 2020 Çarşamba, 18:41

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Mustafa Gönden açıklamalarda bulundu. Gönden, "Gelinen noktada herkesin şunu bilmesini istiyorum ki, şu dakika itibariyle Özlüce'de her şey kontrol altında devam ediyor. Bize yakışacak olan baskılı, coşkulu, arzulu takımı izlettirmek en büyük isteğimiz" ifadesini kullandı.

Mustafa Gönden'den camiaya mesaj: Özlüce'de her şey...

Bursaspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Mustafa Gönden, yeni sezon öncesi camiaya mesaj gönderdi.

Mustafa Gönden yaptığı açıklamada, "Göreve geldiğim bir haftalık süre içerisinde elimden gelen maksimum çabayı göstererek, ilk etapta, Özlüce'de genç, dinamik, pozitif ve geleceğimize yatırım yapabileceğimiz profesyonel bir kadro kurmak için çok ciddi bir çalışma temposu içine girdim. Takımdaki oyuncularımızla kaynaşmamız, aynı dili konuşacak ortak paydamızı rotaya koyarak doğru anlayışları bulmaya çalışmamız konusunda çok ciddi yollar kat ettik.

Bu göreve beni layık gören, güvenen ve atayan mevcut yönetimimizin ve aynı zamanda adaylığını açıklamış olan yeni yönetimin de şahsıma duydukları güveni ve desteği neticesinde, Bursaspor'a yakışacak ve ilk etapta mevcutta var olan kadromuzdaki değerlerimizin maksimum fayda sağlamaları adına her iki tarafında bilgisi dahilinde benden istenen tüm bilgileri de kendileriyle paylaşıyorum.

Gelinen noktada herkesin şunu bilmesini istiyorum ki, şu dakika itibariyle Özlüce'de her şey kontrol altında devam ediyor. Bize yakışacak olan baskılı, coşkulu, arzulu takımı izlettirmek en büyük isteğimiz" dedi.