Bursa
Parçalı Bulutlu
32.2°

Mustafa Bozbey'den Kılıçdaroğlu'na sürpriz ziyaret

BURSA , 19 Kasım 2019 Salı, 19:26

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, bugün Ankara'daydı. Bozbey, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Mustafa Bozbey'den Kılıçdaroğlu'na sürpriz ziyaret

CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerindeki Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve eski Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bozbey, Ankara'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

CHP Genel Merkezindeki buluşmada siyaset gündemindeki son gelişmelerin yanısıra 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bursa'da yaşanan süreç ve kongreler öncesi parti örgütündeki son durumun ele alındığı öğrenildi.

Ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından "Ankara'dan selamlar" başlığıyla bir açıklama yapan Bozbey, "Belediyecilik ile ilgili davetli olduğum toplantılar ile ilgili Ankara'dayım. Bugün Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettim ve CHP grup toplantısına katıldım. Genel Başkanımızla Bursa ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunduk. Ayrıca Genel Başkanımızın Bursa'yı çok yakından takip etmeye devam ettiğini, Bursa'nın çok önemli bir şehir olduğunu ve Bursa'ya daha fazla ağırlık vereceklerini iletmesi beni mutlu etti." dedi.